Zavřít reklamu
  • ztráta fotek #48914

    zdravím,
    nemá někdo stejnou zkušenost?
    Přechod z ip 11 ios 15.01 na ip 13 , provedena kompletní záloha dat do macu.
    Nový ip 13 obnoven ze zálohy a vše ok. V galerii cca 3400 snímků a 250 videíí v rozmezí let 2013 - do součsnosti.
    Po cca 1 měs. zjištění že v ip jsou jen fotky 2018 - 2021. Opětovná obnova ip z té samé zálohy a foto opět všechy zpět.
    Po pár dnech zjištění že ip obsahuje jen foto z 2019 -2021. Asi kouzlo ?! 🙁
    Záměna za iphone 11 pro max a obnova ze stále stejné zálohy a v ip jen foto z 2020 - 2021 !!!

    A teď babo nějaká rada ?
    Jak dostat foto ze zálohy ?

    díky moc za připomínky

    Michal S.

    ztráta fotek #48922

    Mam pochopit, ze sync fotek na iCloud je vypnuty? Fotky jsou na iP offline?

    ztráta fotek #48928

    ... no, hezky postaru, obnovit telefon z té zálohy a dokud tam ty fotky jsou tak si je z telefonu stáhnout mimo na oddělený disk. No a do budoucna si třeba pořídit nějaké spolehlivé automatické zálohovací zařízení, třeba NAS a nemusíte ani používat "Fotky na iC".

    ztráta fotek #48937

    Kdyz hezky postaru, tak opravdu postaru 😉 staci jakykoliv win pocitac a iCloud for Win 😄

    ztráta fotek #48941

    Ano zálohu na icloud mám vypnutou, jsou offline.
    Jde o to že už se mi z té zálohy nechtějí natáhnout do iphonu, ale předtí se tam natáhli.

    Jak je zálohovgat jinak mi je jasné.

    ztráta fotek #48943

    Pokud je opravdu vypnuta, tak je to hodne zvlastni.
    Napada me snad jedina moznost.
    iPhone i mac maji oba vypnuty sync fotek na icloud, takze dva rozdilne katalogy fotek. A pri pripojeni iP na Mac (nemusi byt kabelem, pokud bylo povoleno wifi pripojeni) dojde ke konfliktu techto dvou katalogu a vyhrava podle me ten z Macu jakozto hlavni.

    ztráta fotek #48944

    Jinak, na iCloud fotky nezalohujes, ale jen synchronizujes 😉 neplest pojmy. Jedine u mnou zmineneho reseni v podobe iCloud for win se da premyslet jako o zaloze diky jednosmernemu fungovani.

Odpověď na: ztráta fotek

celý text

.