Zavřít reklamu
  • Přidat ikonu na plochu – obrázek #47902

    Zdravím, lze přidat na plochu ikonu, aby otevřením zobrazila jeden obrázek z alba? Iphone 6S, systém aktuální. Je to rodičů, pojedu k nim, chci jim pokud to půjde takto nastavit, aby jen otevřeli ikonu a tam bude obrázek plochy s očkovacím QR kodem. Jsou starší, aplikaci tečka nezvládnou, je tam kod nebo otisk. Nic takového nepoužívají. Mají iphone odemčený, žádný kod ani palec. Na ploše mají jen tel., sms, obrázky a foták. I tak dost že se to naučili. Vše ostatní povypínané a skryté aby je nic neobtěžovalo. Tel. je zálohovaný automaticky a není nic v něm kdyby se ztratil. Proto to více neřeším. Ale rád bych jim umožnil, když někam půjdou, aby na jeden "klik" mohli ukázat certifikát očkování - QR kod jako obrázek a nic jiného nehledat. Já mám iphone jen 6, starší a tam to nejde, zastavil jsem se na verzi 12. Iphone mám p9 let a Mac OS 10let. Takže něco vím. Ale nový systém neznám. Lze to jednoduše nastavit? Ikona na ploše (jakákoliv) a hned ukázka obrázku. Velmi předem děkuji pokud mi někdo poradí. V.

    Přidat ikonu na plochu – obrázek #47918

    No a nebylo by lepší dát jim to na plochu jako tapetu, nebo v albu jako oblíbené?

    Přidat ikonu na plochu – obrázek #47928

    Mikael píše:
    No a nebylo by lepší dát jim to na plochu jako tapetu, nebo v albu jako oblíbené?

    díky, samozřejmě mě to napadlo. Ale na ploše by to zakrývaly těch pár ikon, takže čtení přes čtečku kdyby se museli prokazovat by nemuselo klapnout. Do oblíbených, ano to se dá. Ale, jsem rád že umí ve složce fotoaparát prohlížet všechny fotky, nemají jich zase tolik. A mnohokrát jim radíme, když se ukliknou na fotografie nebo pro vás, ne-li na upravit, tak volají cože to je a proč jim to nejde 🙂 Takže, berte to tak že jsou prostě spokojeni s tím co mají, mají neomezené volání a krafou pořád s někým. Ale nastavení telefonu nebo něco najít je pasé. O víkend tam jedu, tak si zkusím pohrát s ios 14. Jsou tam nějaké zkratky, ty já ve starším ios nemám, tak snad na něco přijdu.Proto mě napadlo, zkusit se zeptat.. Díky pěkný den

    Přidat ikonu na plochu – obrázek #47929

    Tak jim to QR vytiskni a nalep zezadu na kryt, kdyby to měli na ploše někde uprostřed, tak by stačilo swipnout na 2 stránku a tam jen jedna ikona na vrchu by to nezakryla

    Přidat ikonu na plochu – obrázek #47933

    Mikael píše:
    Tak jim to QR vytiskni a nalep zezadu na kryt, kdyby to měli na ploše někde uprostřed, tak by stačilo swipnout na 2 stránku a tam jen jedna ikona na vrchu by to nezakryla

    Také možnost.. Ale QR kod je otrapa plochy kde jsou iokny. Mají jen tmavou plochu aby je nic nevyrušovalo a vedí kam kliknout, zavolat, a max. zprávu napsat. Žádné jiné prostředí. A na druhé ploše by musela být také jedna ikona, to nedají. Mají, jen jednu plochu a nic víc. Vím, pro nás nemyslitelné 🙂 Šlo mi o to, jestli v současném ios to lze nastavit, jak jsem poptával. O víkend si s tím pohraju a dám vědět.

    Přidat ikonu na plochu – obrázek #47935

    Zkoušel jsem vše krom zkratek, které by stejně nepobrali, takže asi neuspěješ.

    Ale kdo ví, dej vědět jak jsi pochodil.

    Přidat ikonu na plochu – obrázek #47948

    Tak jim dej QR na double vypnutí - WALLET. Mám to také tak a za mě je to nejjednodušší.

Odpověď na: Přidat ikonu na plochu – obrázek

celý text

.