Zavřít reklamu
  • Problémy s Apple Music #47430

    Chtěl bych se zeptat, zda má někdo z vás také potíže s Apple Music poté, co přidali Lossless. U skladeb se náhodně přeruší přehrávání a to u stažených i streamovaných skladeb. Buď se přerusí přehrávání a poté musím opět zvolit play a nebo se skladba jakoby zasekne, udělá to zvuk, jako byste na gramofonové desce posunuly jehlu rychle vpřed, takové zaskřípání a začne se přehrávat další skladba v pořadí. Mám aktuální iOS, žádné beta nebo podobně a mám iPhone 12 Pro Max a sluchátka AirPods Pro. To stejné se mi děje při přehrávání na telefonu a nebo i z hodinek. Může to být porucha sluchátek a nebo podobně? To se mi totiž příliš nezdá, protože je to skutečně náhodně.

    Problémy s Apple Music #47432

    Napsal jsem tu před 5min komentář, ale zase má LsA problém s příspěvkem, který obsahuje hypertextové odkazy. Předpokládám, že se to tu objeví tak za měsíc ... vlastní zkušenost 🙁
    Kašlu na to - znovu to psát nebudu!!

    Problémy s Apple Music #47434

    Mně se stává, ze se skladba náhodně přeruší na 1-2 sekundy a následně normálně pokračuje.

    Problémy s Apple Music #47435

    Nakonec jsem našel na netu info, že má s tímto potíže celkem hodně lidí. Stačí do Google zadat apple music lossless freezing problems a vyjede spousta odkazů, kde toto lidé řeší. Jsou tam i návody, co vyzkoušet, ale nic z toho mi nepomohlo. Tak alespoň vím, že sluchátka poruchu nemají. Nicméně nechápu, proč toto ještě Apple nevyřešil, když s tím mají evidentně technické potíže. Prostě dělají mrtvého brouka, aby nemuseli lidem vracet poplatky z předplatného. Dnes mi to opět dělalo celý den, leze mi to pěkně na nervy.

    Problémy s Apple Music #47438

    Je to nějaký bug v Apple Music,ve spojitosti uložených Lossless skladeb s iOS 14.6, kdy se skladba po 15 vteřinách zastaví, ale obrazovka stále ukazuje režim přehrávání – jako by jela dál.

    Na Apple Community je ohledně této otázky velké množství témat a Apple už se to snaží řešit.

    Já osobně jsem to již 2x konzultoval s Apple podporou (na jejich žádost) a poskytoval jim zpětnou vazbu z telefonu, v podobě screenshotů, záznamů obrazovky a sdílení dat analýzy.

    Tak snad v příští aktualizaci iOS to bude již OK.

    Mimochodem, zpětnou vazbu můžeš sdělit sám, na stránkách Apple Feedback/Services/Apple Music - čím víc příspěvků, tím lépe 😉

    Problémy s Apple Music #47431

    Je to nějaký bug v Apple Music,ve spojitosti uložených Lossless skladeb s iOS 14.6, kdy se skladba po 15 vteřinách zastaví, ale obrazovka stále ukazuje režim přehrávání – jako by jela dál.

    Na Apple Community je ohledně této otázky velké množství témat a Apple už se to snaží řešit.
    https://discussions.apple.com/search?q=apple+music+lossless+stop+after+15+sec

    Já osobně jsem to již 2x konzultoval s Apple podporou (na jejich žádost) a poskytoval jim zpětnou vazbu z telefonu, v podobě screenshotů, záznamů obrazovky a sdílení dat analýzy.

    Tak snad v příští aktualizaci iOS to bude již OK.

    Mimochodem, zpětnou vazbu můžeš sdělit sám, na stránkách Apple Feedback/Services/Apple Music - čím víc příspěvků, tím lépe 😉
    https://www.apple.com/feedback/

Odpověď na: Problémy s Apple Music

celý text

.