Zavřít reklamu
  • rodičovská kontrola #47280

    Ahoj všem uživatelům....
    dítě má Iphone 7 a já android, mám na jeho sledování aplikaci family link, jenže ta imí pouze zamknout všechny aplikace a nebo žádné, neumí nastavit jen nějaké. Nomohl by mi někdo poradit jak na to, jinou aplikaci na tuto kontrolu. Děkuji za pomoc.

    Martin Hradecký
    hmartin@subterrra.cz

    rodičovská kontrola #47281

    Martin Hradecký píše:
    Ahoj všem uživatelům....

    dítě má Iphone 7 a já android, mám na jeho sledování aplikaci family link, jenže ta imí pouze zamknout všechny aplikace a nebo žádné, neumí nastavit jen nějaké. Nomohl by mi někdo poradit jak na to, jinou aplikaci na tuto kontrolu. Děkuji za pomoc.

    Martin Hradecký

    hmartin@subterrra.cz

    rodičovská kontrola #47280
    Martin Hradecký | 9. 6. 2021 v 10:59
    Ahoj všem uživatelům....
    dítě má Iphone 7 a já android, mám na jeho sledování aplikaci family link, jenže ta imí pouze zamknout všechny aplikace a nebo žádné, neumí nastavit jen nějaké. Nomohl by mi někdo poradit jak na to, jinou aplikaci na tuto kontrolu. Děkuji za pomoc.

    Martin Hradecký
    hmartin@subterrra.cz

    rodičovská kontrola #47285

    a má dětský účet? Nejlepší je buď si pořídit iPhone. Pokud iP rodič nechce nebo nemá, pak je vhodné zřídit si Apple ID, založit "rodinu", přidat to dítě do "rodiny" a sledovat ho takto. Základem ale je, že dítě má dětský účet s omezenými právy.

    rodičovská kontrola #47287

    Maxim píše:
    a má dětský účet? Nejlepší je buď si pořídit iPhone. Pokud iP rodič nechce nebo nemá, pak je vhodné zřídit si Apple ID, založit "rodinu", přidat to dítě do "rodiny" a sledovat ho takto. Základem ale je, že dítě má dětský účet s omezenými právy.

    No to sice nemá, ale mě jde spíš o to že bych chtěl aby po škole jsem mohl vypnout hry a nechat jen whatsapp a sms a volání, a pustit třeba až odpoledne přijdu z práce. nejde mi až zas tak úplně o sledování ale o to omezit hry kdy je potřeba 😀

    Iphona si kupovat momentálně nechci.

    používám family link ale ta umí vypnout všechny app 3 strany....nele v tom vypnout jen některé.

Odpověď na: rodičovská kontrola

celý text

.