Zavřít reklamu
  • Optimalizované nabíjení #46837

    Zdravim, mám aktuálně problém s tím, že mi na telefonu nefunguje optimalizované nabíjení.
    Měl jsem iPhone SE, pak iPhone 7, následně vyměněný za iPhone Xs a na žádném nebyl problém a fungovalo to. Pak jsem ale Xs reklamoval a byl mi vyměněn za jiný kus a na něm se mi prostě optimalizované nabíjení nikdy nezapne a telefon se nabíjí hned na 100%. Zkusil jsem funci vypnout, zapnout, restartovat telefon, nic nepomohlo. Mám ho asi 14 dní a prostě to nejde. Nenapadá někoho, v čem by mohl být problém?

    Optimalizované nabíjení #46839

    ... a nová reklamce tě náhodou nenapadla? Btw. "optimalizované nabíjení" je úplná hovadina, to klidně vypni, baterie má stejně vlastní elektroniku, která si nabíjení řídí. Někteří jabčáci jsou fakt úplně vypatlaní, jak jsou posedlí kapacitou baterie a snížením spotřeby.

    Optimalizované nabíjení #46845

    Matyáš píše:
    ... a nová reklamce tě náhodou nenapadla? Btw. "optimalizované nabíjení" je úplná hovadina, to klidně vypni, baterie má stejně vlastní elektroniku, která si nabíjení řídí. Někteří jabčáci jsou fakt úplně vypatlaní, jak jsou posedlí kapacitou baterie a snížením spotřeby.

    A napadlo tě třeba, že nechci být dalších x týdnů bez telefonu, tím spíš, pokud by to třeba mělo nějaký jednoduchý řešení?
    Elektronika si nabíjení řídí, ale dlouhodobé 100% nabití bateriím prokazatelně škodí...
    Dávej prosimtě rady tam, kde můžeš bejt užitečnej, tady to evidentně není ...

Odpověď na: Optimalizované nabíjení

celý text

.