Zavřít reklamu
  • Podpis v app Mail #46806

    Čaute, mám víc emailů a u každého zvlášť jsem měl nastavený podpis. Dnes jsem si ty podpisy upravil a když chci v appce napsat nový mail, tak se mi nastaví default email a když si přepnu na jiný účet s jiným podpisem, tak se mi v mailu k podpisu od původního mailového účtu přidá ještě podpis z mailu, ze kterého to chci poslat.
    Před změnou jsem přepl účet a podpis se prostě přepl taky. Nevíte, kde by mohla být zrada?

    Podpis v app Mail #46810

    “Zrada” je v tom, ze nez jsi zmenil ucet odesilatele, tak jsi musel sahnou do zpravy. Nejcastejsi pricina je v podobe odentrovani radku a posunuti podpisu. Pak zustava stary “editovany” podpis a prida se novy.

    Doporucuji si vlozit do samotnych podpisu jeden nebo dva prazdne radky pred samotny text podpisu.

    Podpis v app Mail #46829

    Tato zrada to právě neni. Zapnu novou zprávu v mailu, přepnu účet mailu na jiný a potom teprv du do okna se samotnou zprávou a mám tam dva podpisy.

    Podpis v app Mail #46838

    A to právě děláš úplně špatně, cha, cha, musíš nejdřív přepnout účet a potom tepve dát "nová zpráva".

    Podpis v app Mail #46859

    Ale zajímavé je, že než jsem si předělal ty podpisy, tak jsem dal nový email a tam teprv měnil z kterého mailu to pošlu a podle toho se mi měnil podpis, ale nikdy se tam jenom nepřidal

Odpověď na: Podpis v app Mail

celý text

.