Zavřít reklamu
  • Platba kartou #46639

    Dobrý večer, mám IPhone 11. Mám v mobilu platební kartu od Airbank. Kterou používám neustále. Dnes se mi 2x stalo když jsem přiložil telefon k terminálu abych zaplatil že se mi karta nechtěla načíst. Musel jsem telefon oddálit a znovu přiložit a teprve potom se mi objevila ,,fajfka,, která potvrzuje že platba proběhla. Stalo se vám to někomu? Telefon je starý 3 měsíce. Nespadl ani nic podobného. Mám nejnovější aktualizaci. Muže to být chyba terminálu? Nebo moji karty? Je to na reklamaci telefonu? Předem děkuji za odpověď

    Platba kartou #46640

    Ano, muze to byt i chyba terminalu, stejne tak chyba v prenosu dat oddalenim apod.

    Platba kartou #46641

    A myslíte že je to na reklamaci? Nebo mám ještě počkat?

    Platba kartou #46642

    ... a bylo to v obchodě, kde takto platíte běžně?

    Platba kartou #46645

    Včera se mi to stalo při platbě kartou na benzínce.. Má to na to vliv?

    Platba kartou #46649

    Neplasil bych...

    Mne se to nedavno stalo v cinske restauraci, clovek zaplati 30x mobilem a pak to nechtelo vzit, ale vubec, vytahnu kartu a bezkontaktne to taky neslo... platba probehla az se strcila karta do terminalu...

    Takze je to nejspis i u Vas veci terminalu, prijmu internetu na terminalu pokud je prenosny a podobne...

    Platba kartou #46652

    ... obvykle jsou problémem neaktualizované terminály obchodníků nebo poruchy připojení, protože nedojde k předepsané autentizaci platby

    Platba kartou #47171

    Zdravím,
    poslední asi dva měsíce se mi stává,že když přiložím telefon ( iPhone 11 pro) k terminálu,tak
    se mi hned neukáže platebmí karta,ale ukáže se mi menu obrazovka a dál nic.Kartu musím vyvolat dvojtým kliknutím na boční tlačítko nebo oddálit a přiblížit, teprve pak mi provede platbu. Kdysi se mi karta zobrazovala hned po přiložení k terminálu a bočním tlačítkem jsem jesnom potvrdil platbu. Nevíte někdo co s tím,dost to obtěžuje a ještě když mám roušku,tak by mě jeblo. Dík za radu.

    Platba kartou #47186

    @ Roman R.: holt změna, aby nedocházelo k nevyžádaným zobrazováním menu platby při každém přiblížení k nějakému terminálu.

Odpověď na: Platba kartou

celý text

.