Zavřít reklamu
  • Hotspot #46600

    Čau, jde nastavit aby se mi automaticky zapínal hotspot když vlezu do auta kde mám android rádio abych mohl poslouchat on-line rádio ?
    Nebo to vyřešit sdílenou SIM kartou a nějakým USB modemem.
    Spíš bych bral první variantu, že se zapne automaticky hotspot když se spáruje s Bluetooth co má autorádio.

    Apple jsem měl někdy před cca 10 lety tak se v tom moc už nevyznám.

    Děkuji

    Hotspot #46601

    Ještě jsem zapomněl mám ip 11

    Hotspot #46604

    Neco podobneho, ale ne kvuli radiu, jsem delal kdysi na Nokii v ramci jejich aplikaci Situation. Po pripojeni k BT auta se mi spustila nastavena autmatizace, v ktere byla i aplikace na hotspot.

    Slo pravdepodobne udelat pres Shortcuts/Zkratky, ale co jsem zatim zkousel podobne veci, tak Apple ma urcite omezeni v zapinani a vypinani urcitych veci...

    Hotspot #46605

    ... ano, jde to pomocí nastavení automatiky, např. "když se telefon připojí přes BT k handsfree v autě, pak se spustí hotspot" ... atd. 🙂

    Hotspot #46606

    Marku, nejsem si jisty, jestli "spustit hotspot" je mozny ve zkratkach...

    Hotspot #46619

    @ :): umíš číst? Tak si to po sobě přečti ještě jednou, protože píši jen to stejné, co ty o post výše 🙂

    Hotspot #46620

    Marku, promin ale ty nechapes text, ja pisu zeby to pravdepodobne slo, ale Apple nedovoluje spousteni/ukoncovani nekterych funkci. Kdezto ty pises: “ano, jde to pomoci...”

    Odpoved? NE, Nenejde to 😉 zkratka nedovoli pustit hotspot 😉

Odpověď na: Hotspot

celý text

.