Zavřít reklamu
  • Probliknuti loga applu #46430

    Dobry den, resili jste nekdy problem s probliknutim loga applu pri vynucenem restartu? Mam 12 pro 128GB grafitové barvy. Mam obavy jestli to neni hardwerova chyba? Dekuji za odpoved

    Probliknuti loga applu #46432

    Muzu se zeptat co je to "vynuceny restart"? Jako restart pri instalaci aktualizace systemu?

    Probliknuti loga applu #46441

    Je to restart, ktery delate, protoze telefon vam začal nějakým zpusobem blbnout ( zamrzl, nejde volat atd.). Restar je vzdy vynuceny, protoze jej provadime sami a ne telefon. Jen jsem chtelal vedet, jestli to probliknuti ma vuce uzivatelu

    Probliknuti loga applu #46442

    Tak to ja bohuzel nemohu nijak potvrdit, protoze si nepamatuji kdy a jestli vubec jsem sva zarizeni restartoval z takoveho duvodu.
    Jedine restarty po aktualizaci. Na mobilnich zarizenich nedavno kvuli prechodu z 13.7 na 14.4, na macu naposledy v srpnu.

    Probliknuti loga applu #46443

    ...ano, problik loge jabka je opravdu normální. Co je opravdu nenormální, pokud musíte iP restartovat i jen několikrát do měsíce. To opravdu normální není a chce to se zaměřit na příčinu těch restartů.

    Probliknuti loga applu #46730

    Eva86 píše:
    Dobry den, resili jste nekdy problem s probliknutim loga applu pri vynucenem restartu? Mam 12 pro 128GB grafitové barvy. Mam obavy jestli to neni hardwerova chyba? Dekuji za odpoved

    Dobrý den, jestli myslíte stav, že při zapínání Iphone logo blikne, pak je několik vteřin obrazovka černá, následuje několikavteřinové opětovné rosvícení loga po kterém už následuje spuštění systému, tak jsem právě zjistil, že mě to dělá taky, takže to snad normální je....
    Přeji hezký den.

Odpověď na: Probliknuti loga applu

celý text

.