Zavřít reklamu
  • Přehrávač filmů #45175

    Zdravím, poradíte prosím nějaký přehrávač filmů apod., kde půjde nastavit kódování titulků, změna písma titulků? Nejlépe, abych ho jen jednou zaplatil. Zkouším PlayerExtreme, AV Player, ale ty to neumí. Co se písma týče.
    Používal bych VLC, ale u něj se při přesouvání souborů z Macu do iPhone přenese třeba jen 5 z 10 souborů. Nevím proč.
    Děkuji za pomoc.

    Přehrávač filmů #45183

    tak ja uzivam ne primo prehravac filmu, ale soubory system FE File explorer. Jedina vraska na krase, je chybejici online hledani titulku, ale neni to video prehravac aby to umel.

    Přehrávač filmů #45184

    🙂 píše:
    tak ja uzivam ne primo prehravac filmu, ale soubory system FE File explorer. Jedina vraska na krase, je chybejici online hledani titulku, ale neni to video prehravac aby to umel.

    Díky Ti!! Měl jsem ho zakoupený, ale vůbec ho nezkoušel. Titulky mám vždy stáhnuté bokem, stejně pojmenované a jede to skvěle. Vypadá to, že VLC půjde z Iphone.
    Ještě jednou děkuji.

    Přehrávač filmů #45193

    Tomas píše:

    🙂 píše:

    tak ja uzivam ne primo prehravac filmu, ale soubory system FE File explorer. Jedina vraska na krase, je chybejici online hledani titulku, ale neni to video prehravac aby to umel.

    Díky Ti!! Měl jsem ho zakoupený, ale vůbec ho nezkoušel. Titulky mám vždy stáhnuté bokem, stejně pojmenované a jede to skvěle. Vypadá to, že VLC půjde z Iphone.

    Ještě jednou děkuji.

    VLC je uz hodne dlouho prekonana vec. Jak na mobilnich zarizenich, tak i na macOS.

    Přehrávač filmů #45196

    🙂 píše:

    Tomas píše:

    🙂 píše:

    tak ja uzivam ne primo prehravac filmu, ale soubory system FE File explorer. Jedina vraska na krase, je chybejici online hledani titulku, ale neni to video prehravac aby to umel.

    Díky Ti!! Měl jsem ho zakoupený, ale vůbec ho nezkoušel. Titulky mám vždy stáhnuté bokem, stejně pojmenované a jede to skvěle. Vypadá to, že VLC půjde z Iphone.

    Ještě jednou děkuji.

    VLC je uz hodne dlouho prekonana vec. Jak na mobilnich zarizenich, tak i na macOS.
    ... a na to jste přišel jak? VLC je totiž pořád volba č.1 pro každého, kdo má mozek. 🙂

    Přehrávač filmů #45204

    A daří se vám přesouvat všechny soubory? Myslím např. všech deset a ne jen pět.
    Proč mi to blbne?

    Přehrávač filmů #45205

    Tipoval bych to na nestabilní spojení mezi počítačem a telefonem, zkuste jiný kabel. Také může telefon nebo počítač "usínat" během přenosu a přenos se tím přeruší. Btw. VLC samozřejmě může přehrávat i ze sítě přes wifi atd. Případně je možné zkusit přehrávat i přes aplikaci "Documents by Readdle" nebo jak se to jmenuje, má to logo s takovým velkým "D". To má vestavěný přehrávač, který je také dost dobrý.

    Přehrávač filmů #45206

    Používám jeden kabel, do VLC se soubory přenáší špatně, do FE Exploreru OK. Do AVPlayeru taky špatně.

    Přehrávač filmů #45226

    Martin píše:

    🙂 píše:

    Tomas píše:

    🙂 píše:

    tak ja uzivam ne primo prehravac filmu, ale soubory system FE File explorer. Jedina vraska na krase, je chybejici online hledani titulku, ale neni to video prehravac aby to umel.

    Díky Ti!! Měl jsem ho zakoupený, ale vůbec ho nezkoušel. Titulky mám vždy stáhnuté bokem, stejně pojmenované a jede to skvěle. Vypadá to, že VLC půjde z Iphone.

    Ještě jednou děkuji.

    VLC je uz hodne dlouho prekonana vec. Jak na mobilnich zarizenich, tak i na macOS.

    ... a na to jste přišel jak? VLC je totiž pořád volba č.1 pro každého, kdo má mozek. 🙂

    Ale prosim te 😀

Odpověď na: Přehrávač filmů

celý text

.