Zavřít reklamu
  • Sdílení alb v rámci různých iCloud účtů #45118

    Potřeboval bych vyřešit, lze-li, jak se dostat do jiného alba (jiného uživatele v rámci Family účtu) na iPadu.

    Typicky potřebuji vyřešit situaci: mám své album v rámci svého účtu, nicméně žena chce fotky protřídit, promazat nevhodné (třeba kde se kysele tvářila :-)) a projít a rád bych to vyřešil tím, že bych jí album připojil (sdílení samotné to neřeší, sdílí účet s právy readonly + možnost doplnění).

    Je to určitě jednodušší než jí dávat iPhone/iPad fyzicky, když má své zařízení, nicméně zase se svým účtem. Bohužel 2 iCloud účty připojit nejde, nebo nevím jak, a na jiný způsob jsem nepřišel 🙁

    Teď uvedené řešíme buď předáním ipadu nebo iphonu, nebo se žeba přihlásí do mého účtu přes webovky na icloud.com, ale přijde mě to takové neohrabané a věřím že to nějak jde, navíc při faktu, že účet sdílíme jako Family, kde by to mohlo být logicky i žádoucí.

    Díky předem za tip ...

    Sdílení alb v rámci různých iCloud účtů #45124

    v nastavení je možno nastavit sdílení konrétních alb, na druhou stranu, jsou to Vaše fotky, tak jaképak mazání třetí stranou 🙂

    Sdílení alb v rámci různých iCloud účtů #45138

    Marek píše:
    v nastavení je možno nastavit sdílení konrétních alb, na druhou stranu, jsou to Vaše fotky, tak jaképak mazání třetí stranou 🙂

    Sdilení jde jen standardním způsobem s pozvankou atd, nebo albem Family. Bohužel Family nemá možnost mít podsložky, tedy funguje jen hromada fotek jako stream a stejně zase bez možnosti mazání 🙁

Odpověď na: Sdílení alb v rámci různých iCloud účtů

celý text

.