Zavřít reklamu
  • Smazani všech fotek #45099

    Dobry den, prosim o radu.
    Mam propojeny Iphone s Ipadem= stejne apple id, pokud to dobre chapu. Na ipadu se mi v galerii zobrazily stejne fotky a videa jako na Iphonu. Tak jsem vsechmy fotky a videa z Ipadu smazal, ale bohuzel i z nedavno smazanych. Kdyz smazu vsechny fotky z galerie, tak se smazou i z icloudu nebo ne?
    O vse jsem z Iphonu a Ipadu prisel a vubec nevim co ted delat. Lze to nějak obnovit? Nebo jsem vse definitivne smazal? 🙁

    Smazani všech fotek #45107

    Ano je to tak. Fotky ste zmazali celkom dosledne. Ked nechcete fotky z iclodu na jednom z vasich zariadeni riesi sa to v nastaveni icloudu, kde si vyberiete co chcete synchronizovat medzi zariadeniami.

    Smazani všech fotek #45109

    Miso píše:
    Ano je to tak. Fotky ste zmazali celkom dosledne. Ked nechcete fotky z iclodu na jednom z vasich zariadeni riesi sa to v nastaveni icloudu, kde si vyberiete co chcete synchronizovat medzi zariadeniami.

    A kdyz jsem fotky pred tim na jednom zarizenim zalohoval, tak co se stane, kdyz zalohu smazu?
    Obnovi se ty fotky?

    Smazani všech fotek #45121

    ...ne, neobnovi, protože fotky nejsou v záloze iOS, ty se synchronizují mimo zálohu telefonu. Kapišto?

    Smazani všech fotek #45136

    Dobry den, kdyz si na Iphonu stahnu napr. jednu hru, tak se mi ta hra stahne i na muj Ipad- coz nechci. Prijde mi jako, kdybych to mela propojene.
    Kdyz jdu v nastaveni do meho jmena vidim tam Ipad a Iphone.
    Jde to nejak vypnout(odstranit)?
    Aby se mi nedelo to,co stahnu na Iphonu i na Ipadu.

Odpověď na: Smazani všech fotek

celý text

.