Zavřít reklamu
  • Siri/CarPlay #44742

    Dobrý den, měla bych na Vás prosbu, dotaz. Nikde mi neuměli pomoct a na netu jsem nic nenašla. Před lety jsem z Iphone SE odinstalovala Siri, ale tak kvalitně, že tam prostě není v nastavení ani ikona. Momentálě mám Iphone 8 a k využití CarPlay v novém autě ji potřebuji znovu natáhnout a nevím vůbec jak to udělat. Paradox je, že když není Siri, není v telefonu ani CarPlay. Nemáte nějakou zkušenost, radu? Díky Martina

    Siri/CarPlay #44743

    pro carplay je potreba mit aktivni siri

    jaky byl duvod se ji zbavit?

    jinak asi udelat zalohu a tovarni obnoveni systemu

    Siri/CarPlay #44744

    Ono je to už asi 5 let, ale důvod byl zcela prostý. Přechod z Androidu, věčně vyskakující Siri a nebyl důvod ji mít, když jsem ji neměla k čemu využít. No ale doba a technoloige pokročila, a už si můžu akorát říkat, že jsem byla blbá 😀
    Jednou se mi podařilo zprovoznit CarPlay bez Siri (asi aktivace nějakého hlasového ovládání), ale po další aktualizaci se to ztratilo a jsem zase nahraná 🙁 Kdyby byla nějaká cesta, nemusím mít Siri ale CarPlay ano, ty mapy na palubovce používám dost často.

    Siri/CarPlay #44746

    k007 píše:
    pro carplay je potreba mit aktivni siri

    jaky byl duvod se ji zbavit?

    jinak asi udelat zalohu a tovarni obnoveni systemu

    Ještě otázka, pomůže tovární nastavení, když jsem tu odinstalaci udělala na SE a při koupi nové 8 a přihlášení do něj tam Siri taky nebyla, jakože se to nastavení z SE zkopírovalo do nového telefonu už bez Siri 🙁

    Siri/CarPlay #44750

    No, pokud jste při přechodu z SE na nový telefon dala kopírovat včetně nastavení, tak samozřejmě se vymazala i Siri, teď máte jedinou možnost a tou je reinstalace telefonu bez obnovení ze zálohy.

Odpověď na: Siri/CarPlay

celý text

.