Zavřít reklamu
  • Obnova zálohy #44725

    Zdravím,
    mám asi velký problém. Měl jsem iPhone 12 Mini a udělal jsem včera zálohu do Macu.
    Z důvodu prodeje. Teď se snažím obnovit tuto zálohu do iPhone Xs. Ale bezvýsledně.
    A to pravděpodobně z důvodu toho, že 12 mini měl software 14.2.1 a Xs má jen 14.2.
    Nevíte prosím, co udělat? Je to jediná záloha.
    Děkuji.

    Obnova zálohy #44726

    Tomas píše:
    Zdravím,

    mám asi velký problém. Měl jsem iPhone 12 Mini a udělal jsem včera zálohu do Macu.

    Z důvodu prodeje. Teď se snažím obnovit tuto zálohu do iPhone Xs. Ale bezvýsledně.

    A to pravděpodobně z důvodu toho, že 12 mini měl software 14.2.1 a Xs má jen 14.2.

    Nevíte prosím, co udělat? Je to jediná záloha.

    Děkuji.

    EDIT: Tak mi to píše nekompatibilitu software. Potřebuje 14.2.1., což pro Xs není.
    Takže se nedá asi nic dělat.....

    Obnova zálohy #44728

    do vydání iOS 14.3 si ten XS nastav jako nový bez zálohy a až vyjde 14.3 tak aktualizuj ten XS a pak ho obnov tou zálohou z iP12 mini 🙂

    Obnova zálohy #44729

    Marek píše:
    do vydání iOS 14.3 si ten XS nastav jako nový bez zálohy a až vyjde 14.3 tak aktualizuj ten XS a pak ho obnov tou zálohou z iP12 mini 🙂

    A kdybych teď nainstaloval betu 14.3 a obnovil tu zálohu. Prošlo by to?

    Obnova zálohy #44756

    no, za zkoušku nic, podle mě je to slibná cesta a mohlo by to jít, pak jen odinstaluješ beta profil a počkáš na vydání "normální" 14.3, já bych do toho šel

Odpověď na: Obnova zálohy

celý text

.