Zavřít reklamu
  • iOS 14 #44191

    verdil píše:
    Ahoj, tak pomohl mi návod od Ondry (Ondra | 31. 10. 2020 v 1:17). Díky Ondro!!

    neni zac 😉

    iOS 14 #44197

    Je to beta... A tam je jasné že tam jsou chyby. Proto beta není pro každého a doporučuje se pro sekundární zařízení.

    iOS 14 #44227

    Irena píše:
    Pritel ma iPhone X a ja iPhone 11, oba jsme meli nainstalovanou beta verzi ios 14. Uz od zari, kdy vysla oficialni verze, ji mame nainstalovanou a od vcera nam ukazuje to same.. budeme radi za zpetnou vazbu, bude s tim apple neco delat?

    Ondra píše:
    Ahoj, mel jsem stejny problem, ale povedlo se mi to vyresit. Vymazal jsem stazeny beta profil, restartoval jsem telefon. Ze stranky https://beta.apple.com/sp/betaprogram/enroll#ios jsem stahl profil novy, nainstaloval jsem ho, opet jsem restartoval a pak kdyz jsem zkontroloval aktualizace se tak se mi tam hned jedna objevila. Tu jsem stahl, nainstaloval a hlaska zmizela.

    Rada od Ondry pomohla! Diky moc 🙂

    iOS 14 #44236

    Ahoj, prběhla aktualizace, a problém je pryč.

    iOS 14 #44257

    verdil píše:
    Dobrý den, vlastním iPhone SE (1. generace) a na něm iOS 14.2 beta a došlo k tomu, že mi při každém zapnutí mobilu nebo nějaké aplikace vyskakuje upozornění - Je k dispozici nová aktualizace iOS. Aktualizujte z iOS 14 beta. Předem se omlouvám za tento dotaz, neboť jsem svým způsobem laik (šťoural) a vše musím mít, ale jak se zbavit tohoto upozornění a aktualizovat z beta na normální iOS 14. Děkuji za tzv. po lopatě vysvětlení. verdil@seznam.cz

    Bud v klidu, ja mel bety od nejaké verze 10.1.1 na iphonu SE prvni generace a za tu dobu mi to delalo několikrat. Oni to opravi a pak to zmizi nebo s dalsi aktualizaci.

    iOS 14 #44299

    Mám stejný problém ale bohužel já se do telefonu nedostanu, nejde to vypnout a po vybití baterky a znovu nabití a zapnutí svítí jen jabko a nedostanu se vůbec k ničemu.

Odpověď na: iOS 14

celý text

.