Zavřít reklamu
  • nefunkční update na ios 14 #43519

    ahoj,

    den po vydání veřejné bety jsem si stáhl profil a ios 14 nainstaloval. V polovině července jsem telefon resetoval do továrního nastavení, tudíž mi zmizel beta profil. Minulý týden jsem se snažil nainstalovat klasickou nově vydanou verzi, ale neuspěšně. V nastavení mi vyskočí aktualizace, zadám "stáhnout a nainstalovat", zadám kód a odsouhlasím podmínky. V tomhle bodě se telefon nějak sekne a nic dále se neděje. Zůstanou svítit podmínky a tlačítka souhlasím/nesouhlasím jsou mrtvá (jinak displej reaguje a můžu se dostat zpět na plochu). Zkusil jsem vymazat ramku, resetovat telefon a dnes dokonce znovu nahrát beta profil (14.2). Aktualizace vždy zamrzne ve stejném bodě. Můžete mi tedy poradit, jak se mám dostat dalé přes podmínky?

    Díky.

    nefunkční update na ios 14 #43527

    řekl bych, že ten telefon je pořád na serveru Applu veden na beta profil, který na telefonu už ale není. Osobně bych udělal komplet reinstal přes iTunes a pak to zkusl znovu. Ono totiž, když chcete odstranit betu, tak musíte nejdříve odinstalovat ten beta profil, pak doporučuji restart telefonu, pak zrušit "najít", odstranit otisky a ksichty, vypnout PIN, restart odhlásit od AID a pak přes iTunes přeinstalovat produkční verzí iOS. Po startu iOS pak neobnovovat ze zálohy, pokud tedy nemáte zálohu z produkčního iOS. Záloha z bety s vyšším číslem obnovit stejně ani nejde. Toto vám zaručuje, že telefon bude v dobré kondici.

    nefunkční update na ios 14 #43540

    Filip píše:
    ahoj, maˇ uplne to samé, porad nevim co mam delat. premyslim ze ho dam asi do opravny 🙁

    den po vydání veřejné bety jsem si stáhl profil a ios 14 nainstaloval. V polovině července jsem telefon resetoval do továrního nastavení, tudíž mi zmizel beta profil. Minulý týden jsem se snažil nainstalovat klasickou nově vydanou verzi, ale neuspěšně. V nastavení mi vyskočí aktualizace, zadám "stáhnout a nainstalovat", zadám kód a odsouhlasím podmínky. V tomhle bodě se telefon nějak sekne a nic dále se neděje. Zůstanou svítit podmínky a tlačítka souhlasím/nesouhlasím jsou mrtvá (jinak displej reaguje a můžu se dostat zpět na plochu). Zkusil jsem vymazat ramku, resetovat telefon a dnes dokonce znovu nahrát beta profil (14.2). Aktualizace vždy zamrzne ve stejném bodě. Můžete mi tedy poradit, jak se mám dostat dalé přes podmínky?

    Díky.

Odpověď na: nefunkční update na ios 14

celý text

.