Zavřít reklamu
  • iOS 14 #43421

    Dobrý den, mám otázku je v pořádku že po včerejší aktualizaci na iOS 14 Se mi nezměnilo úplně vše například siri zůstala ve starém provedení mám (iPhone 11 pro max) děkuji za odpověď

    iOS 14 #43434

    co je to "staré provedení".

    iOS 14 #43438

    Po aktualizacii mi prestalo fungovat face id, viete mi niekto pomoct? Ked si ho chcem nastavit len mi napise aby som dal tvar do stvorca a vypisuje aby som posunul iphone nahor nadol... Predtym išlo vsetko na 100%

    iOS 14 #43439

    Mam problem mam stahle systemove zvuky a porad jde slyset zvuk napriklad pri uprave fotografii (klapání klávesnice) nebo pri pouzivani force touche funkci, nebo napriklad pri porizovani fotek v messengeru ty jsou zvukem uplne na max hlasitost. vsechny zvuky systemove,klavesnici mam vyple.

    iOS 14 #43446

    továrko a nastavit znovu bez obnovení ze zálohy, bavte se 🙂

    iOS 14 #43452

    nemate aj vy pocit ze na ios 14 ide niejak pomaly refresh rate, neskutocne seka obraz, ci scrolujem safari alebo facebook normalne vidno trhany obraz, az sa to neprijemne pozera

    iOS 14 #43459

    Marek píše:
    továrko a nastavit znovu bez obnovení ze zálohy, bavte se 🙂

    no to snad ne :D

    iOS 14 #43467

    po vcerejsi onstalaci ios14 mi zmizely vsechny zpravy a nelze ani odeslat nove. Jakoby to neznalo moje kontakty. Sipka na odeslani sms zustava stale sediva a nelze odeslat. prichozi zprava pipne, naskoci 1 na zpravach, ale po otevreni je vse prazdne. Na ipad a iwatch zpravy normalne prijdou.

    iOS 14 #43510

    Po instalaci iOS 14 nelze u mobilu 7Plus nastavit Widget pro oblíbené kontakty,předtím jsem to měl nastavený,
    je možno tento Widget nastavit? Děkuji za odpověď.

    iOS 14 #43511

    2 Krejsta: na toto téma už se na LsA, a obecně na internetu, diskutovalo snad stokrát ... zatím se musíme smířit s tím, že widget oblíbených kontaktů v iOS 14 prostě není. Než ho Apple do nějaké z dalších aktualizací iOS opět vrátí (pokud vůbec), tak zatím jediná možnost je vytvoření widgetu se zkratkami, viz tento odkaz 😉

    iOS 14 #43513

    Po instalaci mi nefungují data na X (resp. občas náhodně zafungují), ikdyž vidím, že je operátor Vodafone připojen. Nepřihlásím se do smartbankingu, na internet, whatsup, Uber atd. Když připojím k Iphone X přes hotspot notebook, tak data normálně fungují a přes ntb se dostanu na Inet. Na X mi to hlásí "čekám na připojení"

    iOS 14 #43524

    po aktualizaci na iOS 14 se mi samovolně ztlumi hlasitost vyzvánění... ovladani tlacitky mam vypnute , děje se to take nekomu ?

    iOS 14 #43546

    Jakub píše:
    Dobrý den, mám otázku je v pořádku že po včerejší aktualizaci na iOS 14 Se mi nezměnilo úplně vše například siri zůstala ve starém provedení mám (iPhone 11 pro max) děkuji za odpověď

    Taky se mi tak děje a nevím si s tím rady možná tím že odpovím na váš příspěvěk nám někdo poradí.

    iOS 14 #43635

    dobrý den ma dotaz po aktualizaci ios 14 mi nefunguje místo kde se poridila fotografie i kdyz mam misto pirizeni zaple.dekuji za odpoved

    iOS 14 #43718

    tak hrozný system ako je ios som ešte nevidel. používam iphone 4 roky ale stále som si na obmedzenia. po ios 14 som už úplne sklamaný. Ako môže niekto vypustiť taky nedorobeny system?

Odpověď na: iOS 14

celý text

.