Zavřít reklamu
  • Lze v galerii zobrazit jen fotky vyfocené mým iPhone? #43373

    Ahojte,

    jsem poměrně nový iOS uživatel a řeším problém s organizací fotek v galerii. Jak jsem již pochopil, všechny fotky se ukládají do alba "Nejnovější". Nasledně jsou další alba, která fungují pouze jako odkazy a musí si je vygenerovat sama aplikace, pokud do něj nechci fotky přesouvat ručně. Popř. si ještě můžu v galerii vyfiltrovat pouze videa, selfie, snímky obrazovky...

    Bohužel jsem ale nikde nenašel možnost, jak zobrazit fotky a videa pořízené jen mým zařízením. Aby se mi mezi moje fotky nemíchaly další obrázky a snímky obrazovky. Přesouvat každou takovou fotku ručně do nějaké galerie mi připadá na tak chytrém zařízení za 35 tisíc bizardní.

    Průtok obrázků je přes moje zařízení abnormálně vysoký. Dělám screensoty, stahuju obrázky z internetu, přijímám je přes whats app... Ve výsledku mám tedy v galerii "Nejnovější" mix veškerých těchto obrázků vč. těch, které jsem vyfotil a absolutně se v tom nedá vyznat. Nerozumím, že si stejně jako selfie, nebo videa, nemůžu stejně tak vyfiltrovat jen fotky vyfocené mým zařízením.

    Děkuji!

    Lze v galerii zobrazit jen fotky vyfocené mým iPhone? #43386

    inu, vítej ve světě Apple 21. století, a to tohle je jen to nejmenší 🙂

    Lze v galerii zobrazit jen fotky vyfocené mým iPhone? #43392

    A filtrovat to takhle složitě :o) potřebuješ proč? Vyhledávání obrázku/ů podle obsahu, místa či data nefunguje?

    Lze v galerii zobrazit jen fotky vyfocené mým iPhone? #43486

    A filtrovat to takhle složitě :o) potřebuješ proč? Vyhledávání obrázku/ů podle obsahu, místa či data nefunguje

    Jde mi o celkovou organizaci galerie. Ne o vyhledávání konkrétních fotek. Rád bych třeba smazal najednou všechny stažené fotky z internetu a je něco šíleného, když se mi mezi ně míchají fotky, co jsem vyfotil fotoaparátem.

    Lze v galerii zobrazit jen fotky vyfocené mým iPhone? #51704

    blbear píše:
    Ahojte,

    jsem poměrně nový iOS uživatel a řeším problém s organizací fotek v galerii. Jak jsem již pochopil, všechny fotky se ukládají do alba "Nejnovější". Nasledně jsou další alba, která fungují pouze jako odkazy a musí si je vygenerovat sama aplikace, pokud do něj nechci fotky přesouvat ručně. Popř. si ještě můžu v galerii vyfiltrovat pouze videa, selfie, snímky obrazovky...

    Bohužel jsem ale nikde nenašel možnost, jak zobrazit fotky a videa pořízené jen mým zařízením. Aby se mi mezi moje fotky nemíchaly další obrázky a snímky obrazovky. Přesouvat každou takovou fotku ručně do nějaké galerie mi připadá na tak chytrém zařízení za 35 tisíc bizardní.

    Průtok obrázků je přes moje zařízení abnormálně vysoký. Dělám screensoty, stahuju obrázky z internetu, přijímám je přes whats app... Ve výsledku mám tedy v galerii "Nejnovější" mix veškerých těchto obrázků vč. těch, které jsem vyfotil a absolutně se v tom nedá vyznat. Nerozumím, že si stejně jako selfie, nebo videa, nemůžu stejně tak vyfiltrovat jen fotky vyfocené mým zařízením.

    Děkuji!

    Ahoj. Už to je sice více než dva roky od položení dotazu, ale já teď řeším stejný problém a zdá se že narážím do stejné jablečné zdi.
    Tuším odpověď, ale přesto se zeptám jestli jsi nějak (a případně jak) vyřešil svůj problém.
    Děkuji

    Lze v galerii zobrazit jen fotky vyfocené mým iPhone? #53018

    Ahoj, řeším to samé a je to příšerné a dost mi to vadí.
    Jediné na co jsem přišel dát lupu v pravo vedle a alb a do vyhledávání si zadat název Tvého telefonu.
    Tím se Ti vygenerují všechny Tvoje fotky a videa z telefonu (horší, když má přítelkyně nebo kamarádi stejné zařízení, tak se ukážou i jejich fotky pokud Ti posílali). V icloudu tato lupa není. Takže ty fotky a videa co dohledáš, tak musíš přes aplikaci stáhnout. Já používám sendanywhere.

    V.

    Lze v galerii zobrazit jen fotky vyfocené mým iPhone? #54355

    Řeším to samé a to s tou lupou a názvem telefonu mi postačuje. Dík

Odpověď na: Lze v galerii zobrazit jen fotky vyfocené mým iPhone?

celý text

.