Zavřít reklamu
  • Automaticke vypnuti nahledu upozorneni #43101

    Nazdar, nevite nekdo o moznosti, jak vypnout zobrazovani textu notifikace automaticky, kdyz prijdu do prace? Hledal jsem to ve zkratkach, abych si nastavil makro, ale nemuzu na to nijak prijit. V praci potrebuju odlozit telefon a tak si kazdy muze precist zpravy, ktere mi chodi. Rozhodne nechci ale 4x denne prepinat v nastaveni zobrazovani zprav a tak jsem si to chtel nastavit pres polohu.

    Automaticke vypnuti nahledu upozorneni #43102

    mělo by stačit zapnout nerušit ale nevím jestli to jde nastavit i podle polohových služeb a pokud ne tak rozvrh nerušit

    Automaticke vypnuti nahledu upozorneni #43104

    Nemyslím nerušit, chci, aby mi chodily upozornění, ale aby nešel vidět text. Jde to vypnout v nastavení, ale chtěl jsem to prostě zautomatizovat

    Automaticke vypnuti nahledu upozorneni #43105

    Danko píše:
    Nemyslím nerušit, chci, aby mi chodily upozornění, ale aby nešel vidět text. Jde to vypnout v nastavení, ale chtěl jsem to prostě zautomatizovat

    V oznámení to jde nastavit. Buď se zobrazí text normalne, nebo po odemčení budˇ otiskem prstu nebo obličejem. Nebo jde nastavit ze se nezobrazí nikdy.

    Automaticke vypnuti nahledu upozorneni #43106

    PetrS píše:

    Danko píše:

    Nemyslím nerušit, chci, aby mi chodily upozornění, ale aby nešel vidět text. Jde to vypnout v nastavení, ale chtěl jsem to prostě zautomatizovat

    V oznámení to jde nastavit. Buď se zobrazí text normalne, nebo po odemčení budˇ otiskem prstu nebo obličejem. Nebo jde nastavit ze se nezobrazí nikdy.

    Ano, já vím, o tom právě mluvím. Ale jde to udělat k automaticky? Na to se právě ptám. Chci, ať mimo práci se mi oznámení zobrazuje a v práci jen oznámení bez textu.

    Automaticke vypnuti nahledu upozorneni #43107

    Danko píše:

    PetrS píše:

    Danko píše:

    Nemyslím nerušit, chci, aby mi chodily upozornění, ale aby nešel vidět text. Jde to vypnout v nastavení, ale chtěl jsem to prostě zautomatizovat

    V oznámení to jde nastavit. Buď se zobrazí text normalne, nebo po odemčení budˇ otiskem prstu nebo obličejem. Nebo jde nastavit ze se nezobrazí nikdy.

    Ano, já vím, o tom právě mluvím. Ale jde to udělat k automaticky? Na to se právě ptám. Chci, ať mimo práci se mi oznámení zobrazuje a v práci jen oznámení bez textu.

    takovou moznost snad nejde nastavit ani na androidu 😉 To by tam muselo byt v nastaveni jeste moznost nastaveni času od kdy do kdy.

    Automaticke vypnuti nahledu upozorneni #43109

    nastavit jako automatiku v závislosti na výskytu na konkrétním místě, a ano umí to i Android 🙂

    Automaticke vypnuti nahledu upozorneni #43110

    Marek píše:
    nastavit jako automatiku v závislosti na výskytu na konkrétním místě, a ano umí to i Android 🙂

    ano, na tohle se právě ptám. Jak to udělat? Já to v té automatice (aplikace zkratky od applu) nevidím

Odpověď na: Automaticke vypnuti nahledu upozorneni

celý text

.