Zavřít reklamu
  • Stažení fotek z Icloudu #42972

    Zdravím,

    momentálně se potýkám s problémem při stahování původních fotek (měl jsem zapnutou optimalizaci úložiště fotek) z icloudu do iphone!

    Rád bych měl v Iphonu všechny své fotky v plné kvalitě a následně je cloudnout na Onedrive (v rámci licence office 365 mám 1TB místa a tak ho chci využít, než zbytečně platit další úložistě v Icloudu)

    Abych se dostal k jádru věci! Při zrušení automatické optimalizace dat (fotek) bych čekal, že se fotky z icloudu začnou stahovat do Iphone v plném rozlišení!
    Úložistě v Iphonu mi hlásí, že z původních 2,26GB fotek je najednou asi 45GB, ale když chci tedy v icloudu vypnout zálohu fotek, hlásí mi to, že se nepodařilo do iphone stáhnout něco kolem 7000 fotek (v plné kvalitě) a že budou smazány i ty optimalizované z iphonu (což je na prd, kor když nepoznám, které to jsou)

    Takto mi to ukazuje již asi hodinu! Takže se asi nic neděje.

    Máte s tím někdo zkušenost?

    Předem děkuji za rady 🙂

    Stažení fotek z Icloudu #42976

    jestli jsi na win, stahni si icloud pro win. ten ti bude stahovat vsechny fotky z icloud uctu a celou tu slozku si muzes dat rovnou i pod Onedrive.

    Stažení fotek z Icloudu #42997

    Ahoj,
    rád bych věděl jestli jste toto někdo vyřešil a jak...?
    Také jsem vypnul optimalizaci úložiště a rád bych všechny fotky měl zpět v telefonu v plném rozlišení. Bez použití PC.

    Děkuji 🙂

    Stažení fotek z Icloudu #42998

    V.K. 🙂 píše:
    Ahoj,

    rád bych věděl jestli jste toto někdo vyřešil a jak...?

    Také jsem vypnul optimalizaci úložiště a rád bych všechny fotky měl zpět v telefonu v plném rozlišení. Bez použití PC.

    Děkuji 🙂

    Ahoj, bohužel jsem to přes mobil nevyřešil... Teoreticky by to fungovat mělo, ale mobil absolutně nespolupracuje a do telefonu z icloudu se nic nestahuje. Přečetl jsem řadu diskuzí atd... udělal vše, jak bylo psáno a chvíli se něco dělo a pak najednou konec. Z mobilu se mi ztratilo cca 7000 fotek, které teda naštěstí zústaly na icloudu, takže se zařídím dle rady uživatele nad Tebou a hold se smířím s tím, že v mobilu všecny nebudou :).
    Iphone používám již řadu let, momentálně mám Iphone XS Max v plné palbě a je to poprvé, co jsem ho dost proklínal... Ale nic není dokonalé, že! 🙂

    Stažení fotek z Icloudu #42999

    Děkuji za radu, pokusím se to vyřešit takto :).

    Stažení fotek z Icloudu #43010

    Jakub Malík píše:

    V.K. 🙂 píše:

    Ahoj,

    rád bych věděl jestli jste toto někdo vyřešil a jak...?

    Také jsem vypnul optimalizaci úložiště a rád bych všechny fotky měl zpět v telefonu v plném rozlišení. Bez použití PC.

    Děkuji 🙂

    Ahoj, bohužel jsem to přes mobil nevyřešil... Teoreticky by to fungovat mělo, ale mobil absolutně nespolupracuje a do telefonu z icloudu se nic nestahuje. Přečetl jsem řadu diskuzí atd... udělal vše, jak bylo psáno a chvíli se něco dělo a pak najednou konec. Z mobilu se mi ztratilo cca 7000 fotek, které teda naštěstí zústaly na icloudu, takže se zařídím dle rady uživatele nad Tebou a hold se smířím s tím, že v mobilu všecny nebudou :).

    Iphone používám již řadu let, momentálně mám Iphone XS Max v plné palbě a je to poprvé, co jsem ho dost proklínal... Ale nic není dokonalé, že! 🙂

    Já když dal stáhnout tak mi je to sice stáhlo, ale do souborů 😐 ... to mi moc nepomůže :/

Odpověď na: Stažení fotek z Icloudu

celý text

.