Zavřít reklamu
  • Icloud a fotky #42766

    Pritelkyne nema misto uz na mobilu, tak jsem ji poridil i cloud uloziste za 25 kc tech 50GB, fotky na icloud jsem dal s tou moznosti aby mi to usetrilo misto v mobilu takze original fotky mam na icloudu a v mobilu tu horsi verzi... Ja icloud nikdy nepouzival, dokazal by mi nekdo vysvetlit jak to presne funguje? Jak si pak tu oroginal fotku dam do mobilu abych to nemel rozmazany? a Kdykoli budu na wifi tak se mi nove fotky automatcky stahuji na icloud? a co kdyz na Wifi nebudu, tak budu mit v mobilu jenom ty skarede rozmazane fotky a nemuzu si je ani prohlizet , protoze jsou rozmazany? A pokud nejaky fotky smazu, smazou se automaticky aji na icloudu nebo musim ty fotky jeste zvlast mazat tam ?
    Dik za upresneni

    Icloud a fotky #42769

    ahoj.
    fotky se pres wifi synchronizuji z icloudem, tzn se i mazaji. prohlizeni je v nizsi kvalite, ale i na datech se celkem rychle uploaduji do iPhone. jediny problem co sleduji je sledovani videi , napr video z ip11pro max ve 4K se treba pres apple tv 4K prehrava v SD a nijak rychle nebo vubec se do apple TV nestahuje, to pozoruji od pocatku pouzivani icloudu coz je cca rok.

    Hlavne si nastav spravny mob datovy tarif pokud fotite hodne ve velkem rozliseni.

    Taky prvotni upload fotek z mobilu na icloud mi pri cca 6000 fotkach trval skoro 2 dny

    Icloud a fotky #42772

    Diky za odpoved, no pritelkyne ma tarif s 10 gb daty na mesic..ale pokud se fotky teda uploaduji pres data tak to asi bude brat rakety, ne ?

    Icloud a fotky #42773

    a kdyz potom nebudu chtit dal vyuzivat icloud a budu ho chtit zrusit, tak co pak s tema fotkama ? Aby se mi vsechny nesmazali a aby mi zustali v mobilu v plnem rozliseni.

    Icloud a fotky #42774

    upload na icloud jde pres wifi. na prohlizeni v mobilu se nestahuje original ale komprim verze. pokud chces ukoncit vyssi tarif, tak pres web icloudu se prihlas a fotky si pretahej na mac nebo pc a potom smazej. kdyz mas cca 30GB a das zrusit tak se ozvou pred zmeniu tarifu a po case se nad zakladni limit vse smaze, jen nevim jestli fotky nebo i zalohy, tak daleko jsem zatim nedosel

Odpověď na: Icloud a fotky

celý text

.