Zavřít reklamu
  • z Androidu na iOS #41836

    Ahoj všem,

    Přítelkyni jsem koupil iPhone 11. Doteď měla HUAWEI P20 Lite.
    Chtěl jsem pomocí aplikace Move to iOS přenést data z Androidu na iOS. Nicméně mi to hází chybu.
    Oba telefony jsou na stejné Wi-Fi. Android dokonce v leteckém módu. Ale háže to chybu : “The transfer was interrupted. Do not Switch to other apps or turn off this device nutil transfer is complete.” Hlava mi to nebere. Aplikaci nechávám běžet. Nikam neprepinam.
    Zkoušel jsem i bez leteckého módu..

    Můžete mi prosím poradit? Hledal jsem snad na všech serverech, ale nic co by pomohlo.

    Moc díky!

    z Androidu na iOS #41838

    Pro začátek bych zkusil připojit oba telefony k nabíječce.

    z Androidu na iOS #41839

    Někdo píše:
    Pro začátek bych zkusil připojit oba telefony k nabíječce.

    To jsem samozřejmě udělal..

    z Androidu na iOS #41895

    Řešil jsem obdobnou věc přes stejnou aplikaci. Mě to "fungovalo", ale přeneslo se 10 kontaktů, z kalendáře nic a pár nepotřebných souborů.
    Dopadlo to smazáním a ručním exportem/importem telefonního seznamu a události z kalendáře jsem musel přepsat.

    z Androidu na iOS #41897

    kontakty, kalendar, fotky, dokumenty atd. nahraj do googlu a na iP pripoj google ucet, nainstaluj google fotky, gmail app, atd. a nic neprenasej pres apku, stejne to nefunguje na 100% a jen tixto zprasi iOS. Fotky, dokumenty, hudbu, videa atd. jeste zazalohuj do pocitace a je hotovo. Stary telefon zresetuj a hotovo.

Odpověď na: z Androidu na iOS

celý text

.