Zavřít reklamu
  • Aktualizace iOS #41325

    Dobrý den, mohla bych se na vás obrátit s prosbou? 🙏🏻 můj telefon, iphone 5SE, chce po mě aktualizaci na iOS 13.3.1. Aktualizace mi provést nejde, zjistila jsem si, že můj telefon tutu altualizaci nepodporuje. Potřebovala bych ale získat aktualizaci na 12.4.4., protože aktuální 12.4.1. mi vypla internetové bankovnictví a jsem odřízlá. Je možné nějak najít aktualizaci 12.4.4. abych mohla telefon využívat? Děkuji za Váš čas 😊

    Aktualizace iOS #41327

    Dobrý den, rozepíšu se do několika bodů:
    1) iPhone 5SE? Myslíte tím iPhone 5s, nebo iPhone SE?
    2) iPhone SE podporuje nejnovější iOS, kdyby ne (což je případ i 5s), tak by Vám ani nenabídl aktualizaci.
    3) Pokud máte iPhone SE, nelze provést downgrade na iOS 12.4.4, pokud máte iPhone 5s, stáhněte si požadovanou verzi systému na: ipsw.me

    Aktualizace iOS #41330

    Dobry den, mam obdobny problem. Mam iPad4 a je tam iOS 10.3.3 a potrebuju ho upgradovat na 11 az 12 idealne, protoze do nej potrebuju dostat aplikaci Google Home a Youtube, pripadne Google Chrome. Jak na to jit? Pry je na to nejaky jailbreak, ci co, ale apple je pro me spanelska vesnice. Poradi nekdo? Nebo se mi jen vysmejete jaka sem lama a at jdu na YouTube? Diky

    Aktualizace iOS #41335

    Roman W Hardy píše:
    Dobry den, mam obdobny problem. Mam iPad4 a je tam iOS 10.3.3 a potrebuju ho upgradovat na 11 az 12 idealne, protoze do nej potrebuju dostat aplikaci Google Home a Youtube, pripadne Google Chrome. Jak na to jit? Pry je na to nejaky jailbreak, ci co, ale apple je pro me spanelska vesnice. Poradi nekdo? Nebo se mi jen vysmejete jaka sem lama a at jdu na YouTube? Diky

    iPad 4 nelze aktualizovat na iOS 11 nebo 12, poslední podporovaný je 10. 3. 4. Jailbreak by to možná vyřešil, v poslední době ale sláva jailbreaku docela dost upadá.

    Aktualizace iOS #41340

    Dobre, dejme tomu ze jailbreak ac upada by pomohl, kdo by mi to tam mohl nahrat, nebo jak na to jit? Nasel sem na youtube nejake navody, ale ani jeden se mi nepodarilo dotahnou, pokazde to zkonci tam ze "aplikaci h3lix se nepodarilo stahnout, zkuste to pozdeji". Je nejaka firma, nebo bourak co to umi? Fakt se mi nechce davat desitku za iPad, jen proto ze do tutoho nedam Google Home a Youtube...

    Diky za odpoved.

Odpověď na: Aktualizace iOS

celý text

.