Zavřít reklamu
  • AirPlay zrkadlí len zvuk #40866

    zdravim vas chcel by som sa spytat na moj problem s mirroringom s mojho ihone 7s na samsung TV pri beznom pouzivani zrkadli vsetko online filmy youtube bez problemov.. -akonahle chcem pustit netflix skylink hbogo z tv po spusteni videa ide iba zvuk ale obraz nie avsak v telefone bezi obraz aj zvuk normalne ... ak niekto viete ako problem vyriesit budem velmi povdacny

    AirPlay zrkadlí len zvuk #40907

    zeby to NF a ostatni blokovali? 😉

    AirPlay zrkadlí len zvuk #40912

    tak preco to potom funguje na androide cez smartview bez problemov ?? a na ios uz nie ?

    AirPlay zrkadlí len zvuk #40914

    Že by proto, že A je něco úplně jiného než iOS? Nebo pro milion jiných důvodů? Nebo kvůli politice Applu? Apky pro iOS jsou jiné než pro A. atd. :-). Zkus třeba alespoňn napst model tvé televize, verzi iOS v telefonu, jakou máš wifi atd. To jsou důležité údaje. Jak píšeš, že v telefonu běží obraz i zvuk "normálně" to jako během toho zrcadlení? Napadá mě jedině nekompatibilita TV a iOS. Já mám Android TV (nVidia Shield) a z iPhone nelze streamovat ATV+. YT, fotky atd. v pohodě, ale ATV+ nejde. Výsledek? Někde je nějaká chyba, řekl bych že v iOS, protože Apple jsou v tomhle úplně "na palici".
    Btw. není lepší si do telka nainstalovat klienty přímo těch služeb a na nějaký mirroring od Applu kašlat? Řekl bych, že je. 🙂

    AirPlay zrkadlí len zvuk #41047

    Takze pokúsim sa to popísať presnejšie: moja samsung tv je 50" Ultra HD Smart TV
    UE50RU7092 Séria 7 (2019) ktorá má “zabudovanú” Apple tv a podporu AirPlay 2 takze by to malo fungovať normálne ono aj funguje keď z iphone zrkadlim online filmy YouTube všetko funguje aj obraz aj zvuk na tv je prenesený ale akonáhle zapnem v iphone appky ako netflix skylink live tv alebo HBO go a pustím play tak video beží len v telefóne a z tv ide len zvuk toho videá a mám čiernu obrazovku na tv, čiže bez obrazu ide len zvuk robím to tak preto lebo som čerstvo presťahovaný doma bývam len na vikendy pracovne som stále preč a preto nemám wifi Zatiaľ sa mi ju neoplatí zriaďovať lebo ju reálne využijem len veľmi malo a púšťam filmy z mobilného netu kedze mám veľa mob dát. A ešte pre upresnenie moj iOS je verzia 13 a mám iphone 7. Za každú radu budem vďačný. Mimochodom táto situácia nastáva aj keď iphone pripojím cez hdmi kábel ku tv takze tak

    AirPlay zrkadlí len zvuk #41051

    Mě to na podobné televizi funguje bez problémů, podobnej bordel mi to dělalo, když iphone byl na wifi a televize připojená přes ethernet, ale jestli jedeš přes mobilní data, tak těžko říct, kde je problém, ale co píše Karel je blbost.

    AirPlay zrkadlí len zvuk #49790

    Zkus převodník kablík Lightning Digital AV adapter-vše funkční i s obrazem-Tipsport,HBO Go,O2TV,Netflix-jen Sky Link pouze zvuk

Odpověď na: AirPlay zrkadlí len zvuk

celý text

.