Zavřít reklamu
  • podobna aplikacia ako android ap? #40568

    Ahoojte, chcel by som Vas poprosit . Rozmyslam , ze by som si kupil ako svoj novy mt Iphone 🙂

    zistujem + a - prechodu z androidu na ios.

    Technicky som zdatny a myslim si ze by som to zvladol. Ak by ste mali nejake pripomienky o co pridem a co ziskam novym systemom budem velmi vdacny.

    Hlavna otazka preco pisem tento prispevok, velmi casto vyuzivam vo svojom aute svoj telefon tak , ze si ho sparujem pomocou aplikacie Android AP. Je nieco take aj v iose?

    Dakujem za odpovede.

    podobna aplikacia ako android ap? #40569

    No, těžká rada, ale jestli jsi zvyklý na A a chceš dát tolik peněz za telefon (předpokládám, že si nechceš kupovat nějaký muzejní kus typu iP6s a 7 nebo nedej bože ještě starší), tak podle mě nemá nejmenší smysl přecházet na iOS. Kup si cokoli z řady Galaxy S10 nebo Note 10 nebo si měsíc počkej na S20 a máš po starosti. Pokud bych si měl dnes vybrat např. mezi iP 8 (nic nižšího opravdu nemá smysl kupovat, pokud tedy mermomocí chceš iP), iP11 a Galaxy S10, a všechny tyto telefony mám, takže vím, o čem píšu, tak si vezmu S10.
    O co přechodem na iOS přijdeš? Především o jednoduchou, rychlou a bezproblémovou správu obsahu telefonu. Věř, že iTunes jsou pro správnu telefonu ten nejhorší program co mohl někdo vymyslet. A kupovat si kvůli tomu MB faktu není řešením. A takové ty náhražky SW pro správu iP, ty jsou k smíchu.
    Pokud jsi zvyklý používat telefon např. i pro přenášení souborů, nastavovat si vlastní zvonění, přesouvat si svoji hudbu a filmy atd. atd., prostě dělat se svým telefonem cokoli naprosto svobodně a volně, tak je A pořád v tomto No. 1. iOS má celou řadu zcela nesmyslných omezení. Vestavěné základní aplikace v iP, jako je mail, mapy, hudba, správce souborů, atd. jsou pro normální fungování v podstatě nepoužitelné, musíš je nahradit funkčními apkami třetích stran. Přenos souborů z a do NASu v domácí síti je v iP "na facku", zase musíš mít apku třetí strany a i ta není úplně OK, atd. atd.
    Jako, žít se dá i s iOS, nějakou chvíli sice trvá si zvyknout a pokud překousneš ta hloupá omezení, tak je to ve finále OK, ale zcela jistě budeš mít často chuť ten telefon mrsknout o zeď. Sousta věcí se v iOS dělá úplně jinak a logika programátora má často dost slušné výpadky, stejně jako provázanost celé řady funkcí, např. to jejich automatické sdílení Hotspotu "rodinou", které když zapneš, tak se k tomu hotspotu nepřipojíš s počítačem atd. Také AppStore je uživatelsky úplně "mimo", něco tak neergonomického aby člověk pohledal.
    První dojmy z iP jsou, jako by sis koupil ferrari bez volantu, je to pěkné, rychlé, efektní, ale ovládání je ........... , nicméně celé řadě lidí to vyhovuje. 🙂

    podobna aplikacia ako android ap? #40582

    Karel píše:
    No, těžká rada, ale jestli jsi zvyklý na A a chceš dát tolik peněz za telefon (předpokládám, že si nechceš kupovat nějaký muzejní kus typu iP6s a 7 nebo nedej bože ještě starší), tak podle mě nemá nejmenší smysl přecházet na iOS. Kup si cokoli z řady Galaxy S10 nebo Note 10 nebo si měsíc počkej na S20 a máš po starosti. Pokud bych si měl dnes vybrat např. mezi iP 8 (nic nižšího opravdu nemá smysl kupovat, pokud tedy mermomocí chceš iP), iP11 a Galaxy S10, a všechny tyto telefony mám, takže vím, o čem píšu, tak si vezmu S10.

    O co přechodem na iOS přijdeš? Především o jednoduchou, rychlou a bezproblémovou správu obsahu telefonu. Věř, že iTunes jsou pro správnu telefonu ten nejhorší program co mohl někdo vymyslet. A kupovat si kvůli tomu MB faktu není řešením. A takové ty náhražky SW pro správu iP, ty jsou k smíchu.

    Pokud jsi zvyklý používat telefon např. i pro přenášení souborů, nastavovat si vlastní zvonění, přesouvat si svoji hudbu a filmy atd. atd., prostě dělat se svým telefonem cokoli naprosto svobodně a volně, tak je A pořád v tomto No. 1. iOS má celou řadu zcela nesmyslných omezení. Vestavěné základní aplikace v iP, jako je mail, mapy, hudba, správce souborů, atd. jsou pro normální fungování v podstatě nepoužitelné, musíš je nahradit funkčními apkami třetích stran. Přenos souborů z a do NASu v domácí síti je v iP "na facku", zase musíš mít apku třetí strany a i ta není úplně OK, atd. atd.

    Jako, žít se dá i s iOS, nějakou chvíli sice trvá si zvyknout a pokud překousneš ta hloupá omezení, tak je to ve finále OK, ale zcela jistě budeš mít často chuť ten telefon mrsknout o zeď. Sousta věcí se v iOS dělá úplně jinak a logika programátora má často dost slušné výpadky, stejně jako provázanost celé řady funkcí, např. to jejich automatické sdílení Hotspotu "rodinou", které když zapneš, tak se k tomu hotspotu nepřipojíš s počítačem atd. Také AppStore je uživatelsky úplně "mimo", něco tak neergonomického aby člověk pohledal.

    První dojmy z iP jsou, jako by sis koupil ferrari bez volantu, je to pěkné, rychlé, efektní, ale ovládání je ........... , nicméně celé řadě lidí to vyhovuje. 🙂

    Dobre si to napisal 😀 Nasmial som sa. Planoval som kupit iphone 11 64gb. Tak asi budem verny Androidu .

    Dakujem za nazor.

    podobna aplikacia ako android ap? #40583

    Džouzef píše:

    Karel píše:

    No, těžká rada, ale jestli jsi zvyklý na A a chceš dát tolik peněz za telefon (předpokládám, že si nechceš kupovat nějaký muzejní kus typu iP6s a 7 nebo nedej bože ještě starší), tak podle mě nemá nejmenší smysl přecházet na iOS. Kup si cokoli z řady Galaxy S10 nebo Note 10 nebo si měsíc počkej na S20 a máš po starosti. Pokud bych si měl dnes vybrat např. mezi iP 8 (nic nižšího opravdu nemá smysl kupovat, pokud tedy mermomocí chceš iP), iP11 a Galaxy S10, a všechny tyto telefony mám, takže vím, o čem píšu, tak si vezmu S10.

    O co přechodem na iOS přijdeš? Především o jednoduchou, rychlou a bezproblémovou správu obsahu telefonu. Věř, že iTunes jsou pro správnu telefonu ten nejhorší program co mohl někdo vymyslet. A kupovat si kvůli tomu MB faktu není řešením. A takové ty náhražky SW pro správu iP, ty jsou k smíchu.

    Pokud jsi zvyklý používat telefon např. i pro přenášení souborů, nastavovat si vlastní zvonění, přesouvat si svoji hudbu a filmy atd. atd., prostě dělat se svým telefonem cokoli naprosto svobodně a volně, tak je A pořád v tomto No. 1. iOS má celou řadu zcela nesmyslných omezení. Vestavěné základní aplikace v iP, jako je mail, mapy, hudba, správce souborů, atd. jsou pro normální fungování v podstatě nepoužitelné, musíš je nahradit funkčními apkami třetích stran. Přenos souborů z a do NASu v domácí síti je v iP "na facku", zase musíš mít apku třetí strany a i ta není úplně OK, atd. atd.

    Jako, žít se dá i s iOS, nějakou chvíli sice trvá si zvyknout a pokud překousneš ta hloupá omezení, tak je to ve finále OK, ale zcela jistě budeš mít často chuť ten telefon mrsknout o zeď. Sousta věcí se v iOS dělá úplně jinak a logika programátora má často dost slušné výpadky, stejně jako provázanost celé řady funkcí, např. to jejich automatické sdílení Hotspotu "rodinou", které když zapneš, tak se k tomu hotspotu nepřipojíš s počítačem atd. Také AppStore je uživatelsky úplně "mimo", něco tak neergonomického aby člověk pohledal.

    První dojmy z iP jsou, jako by sis koupil ferrari bez volantu, je to pěkné, rychlé, efektní, ale ovládání je ........... , nicméně celé řadě lidí to vyhovuje. 🙂

    podobna aplikacia ako android ap? #40584

    Dakujem za nazor, dobre si to napisal nasmial som sa .

    podobna aplikacia ako android ap? #40585

    Já si teda nějakých extra omezení u iOS moc nejsem vědom, ale asi ten telefon používám jen jako chytrý telefon, ne jako náhradu notebooku pro pubescenty 😀 Mapy jsou místy na facku, ale to se dá řešit Google mapami, resp. v ČR jsou Mapy.cz jsou naprosto bezkonkurenční.
    iTunes jsou jeden z nejlepších programů na správu obsahu (pokud pochopíš logiku, což se asi ne každém zcela zadaří) - ale opět - asi to používám jiným způsobem 😀 Pravdou ale je, že mít jen iPhone je někdy jako mít to Ferrari bez volantu. Jakmile máš celý ekosystém, tak máš krom jiného i velmi luxusní volant a na rozdíl od Androidu i brzdy.

    podobna aplikacia ako android ap? #40590

    iTunes je proste strasny uz jen proto, ze jak pise abernau "jej musis pochopit". Je proste prikladem toho, jak programatori prinutili uzivatele pouzivat neco takoveho.
    Ja teda mam "telefon" jako chytre viceucelove zarizeni a kdo nekdy zkusil napr. DEX od Samsungu, jen se divi , proc tohle iP neumi. V dnesni dobe.
    A s tou brzdou bych byl taky opatrny. Musi se srovnavat srovnatelne.
    Tim nechci rict, ze iOS je horsi nebo lepsi nez A, vsude je neco, chci rict jen to, ze A poskytuje pro radu uzivatelu jine moznosti. Zejmena pro ty, kteri nechteji MB.
    Suma sumarum je iP v zasade pro ty, kteri neumi nebo nechteji. Zkuste se nekdy zamerit na to, kolik lidi ma na iP puvodni defaultni zvoneni. Ne proto, ze je tak super, ale proto, ze nastaveni vlastniho je neskutecna pruda. A tak je to s vetsinou veci. Ale je dobre, ze existuje rada OS pro telefony. Kazdy si muze vybrat.

    podobna aplikacia ako android ap? #40597

    nevidel bych to tak cerne 🙂

    vestavene appky jako mail a kalendar mi maximalne vyhovuji a nekdo na ne zas nadava

    iTunes mi nevadi, v podstate jsem to prestal pouzivat . V dobe kdy je vse online a streamovane,zalohy a aktualizace se delaji skrze telefon pres wifi tak nemam nejak pro itunes vyuziti

    driv byl android hruza, ale myslim ze od verze 4.4 je to pouzitelne, a co jsem mel treba obycejnou pracovni Nokii 3, kde je cisty android tak dostala 7, pak 8 a ted ma 9tku
    System je v pohode.

    IOS pouzivam od verze 3.1 a spousta tech omezeni a veci je dneska uplne nekde jinde.

    na ios mam rad ze i relativne stare telefony maji podporu a vychazi novy soft a funkce

    iphone neni nejlepsi telefon, hardwarove je spusta jinych lepsich, designove je spousta hezcich ale pro mne na u iphone nejvetsi cenu ios, ten mne vyhovuje a nemenil bych

    kazdopadne bez se podivat nekam do prodejny, osahat si to a porovnat se svym telefonem, to Ti da nejvic

    podobna aplikacia ako android ap? #40598

    a k tomu zvoneni...
    dlouho jsem mel zvoneni jako klasivky telefon, era melodii skoncila kdyz mi bylo 30let 🙂

    asi pred rokem jsem se zas vratil k melodii, proste jsem si ji za 1€ koupil, a za par vterin nastavil

    podobna aplikacia ako android ap? #41474

    hlavně kdo si dá vyzvánění třeba mp3? Třeba nějakou českou klasiku od Gota, sorry ale přijde mi to extremě useless 😀

    podobna aplikacia ako android ap? #41475

    Pokud chces zkusit iphone, tak ho zkus a uvidis. Muzes ho kdykoli prodat a tolik tratit nebudes, pokud by jsi nebyl spokojeny. Ja od prechodu z A na iP mam asi 3. iP a jeste me ani nenapadlo ze bych se vratil zpet na A. Je pravda, ze za tu dobu jsem si poridil temer vse a ten ekosystem je proste bozi. Vlajkove lode vychazi cenove plus minus stejne. Proste nekomu sedi iP a nekomu A. Tady ty valky mezi sebou me prijdou proste ujety. A mimochodem na iP si nastavis jakoukoli melodii pres garageband, ktera je soucasti systemu. To jen k diskuzi

Odpověď na: podobna aplikacia ako android ap?

celý text

.