Zavřít reklamu
  • IOS 13.3 rýchle vybíjanie #40538

    Ahojte,
    chcel by som sa Vás spýtať tí ktorí máte iPhone 6s a máte IOS 13.3 či sa Vám čýchlo vybíja telefón, pretože mám s tým fakt problém som na ňom naozaj pár minút a behom tých pár minút mi ibehne aj 5-6% bez problémov kdež to pri IOS 12 max ubudlo 1-2% aj pri nečinnosti mi ubudne bezproblémovo 5-6% a už ma to fakt hnevá, pri nečinnosti mám vypnuté Bluetooth Wifi loalizačné služby či dáta a plus jas mám vždy na minum. Telefón mám rok kondícia batérie je 95 %. Už teraz banujem že som aktualizoval mal som nechať IOS 12 a predtým IOS 10 ale toto? katastrofa prosím Vás povedzte mi čím to by mohlo byť. Ako viem že 6s je posledný ktorý má podporu na aktualizácie ale s takýmto nadmerným vybíjaním som fakt nepočítal. A dopredu sa ospravedlňujem ak som to tu niekedy prednedávnom písal alebo sa to tu rozoberalo ale som na tejto stránke po dlhšej dobe a vidím že sa tu dosť toho zmenilo a chcem sa Vás ešte spýtať ako by som sa dostal do svojho profilu tam by som našiel všetky svoje príspevky kde som mohol aj toto písať pretože nikde som svoj profil a nastavenia nenašiel max sa iba odlhásiť.
    Ďakujem Vám veľmi pekne za pomoc.

    IOS 13.3 rýchle vybíjanie #40711

    Zkus povypínat Hovory přes Wifi a data nastavit jen na data, ne na data+hlas. Měl jsem podobný problém, tohle mi to vyřešilo.

    IOS 13.3 rýchle vybíjanie #40766

    adbernau prosím ťa mohol by si mi povedať kde to nájdem? pretože neviem to nikde nájsť tú možnosť. Ďakujem

Odpověď na: IOS 13.3 rýchle vybíjanie

celý text

.