Zavřít reklamu
  • Mkv preravac + stiahnutie videa v iOS #1519

    Ahojte Planujem si kupit novy iPad 10.5 pravdepodobne 256 GB variantu. Nikdy predtym som ale iPad nemal a posledne iOs zariadenie bol iPod touch s iOs 4.0. Vsetko som si uz nasiel a iPad 10.5 vyzera ako skvela volba ale jednu vec neviem uplne najst a je pre mna dolezita. Tablet pouzivam kedze vela cestujem aj ako prehravac filmov a serialov a pozeram na tom v podstate vsetko. Na androide s tym nemam problem, som na wifi stiahnem si z uloz.to priamo na tablete nejaky serial (a titulky) a prehram si ho v MXplayer alebo VLC player a vsetko ide v poriadku bez potreby PC. Zaujima ma ale je nieco take mozne aj na iOs? Viem ze s prichodom iOs 11 sa toho vela zmeni a bude tam aj nieco ako prieskumnik suborov takze dufam ze ano ale radsej sa pytam tu. Pripadne aky dobry prehravac odporucite prevazne na MKV ktory zvladne v pohode aj vacsi niekolko GB video v 1080p a video sa da skopirovat do iPadu cez kabel nie len stahovanim cez cloud? (Myslim ze VLC by mohol byt dobry co som nasiel) Dakujem

    Mkv preravac + stiahnutie videa v iOS #8055

    Na App Store je VLC player a ten pracuje přímo s iTunes v počítači.

Odpověď na: Mkv preravac + stiahnutie videa v iOS

celý text

.