Zavřít reklamu
  • iOS 11 a iPhone 7 s tzv. PANIC ERROR #1460

    Mám iPhone 7 s novým iOS 11 beta 2. iPhone sa náhle vypol. Obnovil som iOS 11 na iOS 10.3.2 aj 10.3.3 ale nepomohlo. Pri inštalácii nového systému iOS sa na iPhone zobrazí kód (TZV. PANIC ERROR) FOTKA TU--> https://ctrlv.cz/mxh9 Čo je vlastne s iPhonom? Doplnené: Pri obnove na iOS 10.3.2 a 10.3.3 mi naskočí iba Kernel Panic. Ale keď aktualizujem na iOS 11 Beta 1 aj 2 tak mi Kernel Panic nenaskočí ale iTunes mi vypíše chybu 4013 a 4005 a na iP svieti jablko. iPhone už bol v servise (CCC a SWISS) ale reklamáciu zamietli pretože mám prasknuté sklíčko na zadnom fotáku. Ponúkli cenovú ponuku za nový kus (asi swap). Chalan v iStores mi povedal že nech počkám na oficiálne vydanie iOS 11 pre celú verejnosť (na jeseň), a potom ho vyskúšať aktualizovať.

    iOS 11 a iPhone 7 s tzv. PANIC ERROR #7944

    Takzvaný kernel panic je jako modrá obrazovka smrti u Windows, je způsobena tím, že systém se dostane do situace kdy neví co má dal dělat a proto cely systém spadne.

    Pravděpodobně to bude nějaký pozkozeny systémový soubor, způsobeno to muže být například špatným prekopirovaním nebo ztrátou spojení při instalaci, reinstalace by měla pomoci. Pokud ne tak nevím co by to jiného mohlo zapříčinit. HW by to být neměl

    iOS 11 a iPhone 7 s tzv. PANIC ERROR #7945

    RASKAVILl
    Pri obnove na iOS 10.3.2 a 10.3.3 mi naskočí iba Kernel Panic. Ale keď aktualizujem na iOS 11 Beta 1 aj 2 tak mi Kernel Panic nenaskočí ale iTunes mi vypíše chybu 4013 a 4005 a na iP svieti jablko.
    iPhone už bol v servise (CCC a SWISS) ale reklamáciu zamietli pretože mám prasknuté sklíčko na zadnom fotáku. Ponúkli cenovú ponuku za nový kus (asi swap). Chalan v iStores mi povedal že nech počkám na oficiálne vydanie iOS 11 pre celú verejnosť (na jeseň), a potom ho vyskúšať aktualizovať.

    iOS 11 a iPhone 7 s tzv. PANIC ERROR #7946

    Já měl stejný problém iPhone 7 plus , ovšem problém sem vyřešil tím že sem dal restore na betu 10.3.3, ale to je už tak 3 týdny zpátky.

Odpověď na: iOS 11 a iPhone 7 s tzv. PANIC ERROR

celý text

.