Zavřít reklamu
  • iOS 11 – První dojmy #7605

    Rychle odpovedi nefunguji?

    iOS 11 – První dojmy #7606

    Aps32 píše:
    Funguje Vám Bluetooth zapínanie z dolnej výsuvnej listy?

    Mne nefunguje, ani to vypnitie notifikacii ked šoferujem, asi je to viazane na bluetooth pripojenie, zatial som nepripajal v aute, uvidime

    iOS 11 – První dojmy #7607

    Aps32 píše:
    Funguje Vám Bluetooth zapínanie z dolnej výsuvnej listy?

    Mne nefunguje, ani to vypnitie notifikacii ked šoferujem, asi je to viazane na bluetooth pripojenie, zatial som nepripajal v aute, uvidime

    iOS 11 – První dojmy #7608

    Dost trpi bateria (ip7), bluetooth nejde vypnut z controll centra..a ked potiahnem notifikaciu na lock screen (chcem ju otvorit) tak nejde orvorit v aplikacii, vrati sa naspat akoby a ostane zablokovany mobil. Zatial ostatne vporiadu 😊

    iOS 11 – První dojmy #7609

    Když mám aplikaci ve skupině aplikací (složce) tak po zavření té aplikace se mi ikony roztřesou do módu úprav. Bluetooth v ovladacim centru též nefunguje a wifi nelze vypnout, musím do nastavení, 3D touch pro přepínání mezi aplikacemi nefunguje a ovládací cetrum nejde vysunout v nětkterých aplikacích. Nové notifikační centrum se mi nelíbí tím jak brutálně zasahuje do designu když má člověk odlišnou zamikací a pracovní plochu- je mi na obtíž a musím udělat kombinaci rozumných tapet, zatímco na ovládací centrum jsem si tychle zvykl a jsem s ním spokojen, jen by dle mého názoru nemuselo být fullscreen. Baterka mizí rychleji než na poslední možné 10.3.2 a to znatelně. Více jsem zatím nepostřehl.
    iPhone 7 plus 128Gb A1784

    iOS 11 – První dojmy #7610

    Rozhodně to má své plus. Alespoň v mém případě. Při používání iOS 10.3.2 na iPhone 6s mi strašným způsobem klesala baterka. Což se v tomto případě iOS 11 nedá srovnávat. Nic méně, jsou tu i nevýhody, jako je například bluethoot, které z nové lišty nejde zapnout. Ale jinak vše šlape jak má, aplikace nepadají, telefón se mi neresetuje/nevypíná. V některých aplikacích jako například “Spotify” mi příjde projíždění aplikace plynulejší. Takže za mě zatím spokojenost. Ale musím se zeptat, zda se tento “iOS 11” bude i nadále aktualizovat, nebo zůstaneme v téhle verzi? 😉

    iOS 11 – První dojmy #7611

    Nové možnosti pri robení PrintScreenu. Celkom podarená novinka, neviem či hovorili o tom na WWDC

    iOS 11 – První dojmy #7612

    Zdravím, měl bych jeden malý dotaz. Jsem na dovolené a stáhl jsem si nějaké filmy.. V iOS 10 jsem je měl normálně v aplikaci Videa.. Ale po aktualizaci na iOS 11 zmizela a nevím kde nyní filmy hledat, nepomohl by mi někdo? Předem děkuji.

    iOS 11 – První dojmy #7613

    Zdravím, měl bych jeden malý dotaz. Jsem na dovolené a stáhl jsem si nějaké filmy.. V iOS 10 jsem je měl normálně v aplikaci Videa.. Ale po aktualizaci na iOS 11 zmizela a nevím kde nyní filmy hledat, nepomohl by mi někdo? Předem děkuji.

    iOS 11 – První dojmy #7614

    Nový on-line videopřehrávač

    iOS 11 – První dojmy #7615

    a video sa dá pozerať na webe aj bez toho aby sa dalo na celú obrazovku 🙂 ... viem že to tu už bolo predtým, ale teraz mi to ide aj na iPhone 5s

    Twisi píše:
    Nový on-line videopřehrávač

    iOS 11 – První dojmy #7616

    iPhone 6s se dost zahřívá a baterka mizí, o 7% za pár minut na internetu.

    iOS 11 – První dojmy #7617

    Ahoj, zkusim to taky shrnout, oproti verzi 10.3.3 Beta na iPhone 6S:

    • spousteni, vypinani, prepinani aplikaci trva neuveritelne dlouho. To je pro me zatim nejzasadnejsi problem.
    • ovladaci centrum v nekterych aplikacich nefunguje, nejde proste vysunout
    • prestalo fungovat upozorneni na fitness naramek Garmin, drive slo vsechno, ted upozornuje pouze na volani
    • nefunguje pripomenuti v kalendari z jineho nez nativniho Apple kalendare
    • nefunguje ted nove VoLTE od O2, neprijme aktualizaci od operatora
    • rapidne snizena vydrz baterie, doslova mizi pred ocima. Vyskoci upozorneni ze mam 20%, zapnu rezim nizke spotreby, odpovim na 2 SMS a mam behem minuty treba 12%.
    • vetsinou mi nejde odpovidat na sms rovnou z uzamcene obrazovky, zobrazi se klavesnice, ale nikoliv nahled sms

    Za me zatim velka nespokojenost, rozhodne nejvetsi za poslednich x verzi, nikdy jsem nezaznamenal takle velke problemy.

    iOS 11 – První dojmy #7618

    Pikalek píše:
    Ahoj, zkusim to taky shrnout, oproti verzi 10.3.3 Beta na iPhone 6S:

    • spousteni, vypinani, prepinani aplikaci trva neuveritelne dlouho. To je pro me zatim nejzasadnejsi problem.
    • ovladaci centrum v nekterych aplikacich nefunguje, nejde proste vysunout
    • prestalo fungovat upozorneni na fitness naramek Garmin, drive slo vsechno, ted upozornuje pouze na volani
    • nefunguje pripomenuti v kalendari z jineho nez nativniho Apple kalendare
    • nefunguje ted nove VoLTE od O2, neprijme aktualizaci od operatora
    • rapidne snizena vydrz baterie, doslova mizi pred ocima. Vyskoci upozorneni ze mam 20%, zapnu rezim nizke spotreby, odpovim na 2 SMS a mam behem minuty treba 12%.
    • vetsinou mi nejde odpovidat na sms rovnou z uzamcene obrazovky, zobrazi se klavesnice, ale nikoliv nahled sms

    Za me zatim velka nespokojenost, rozhodne nejvetsi za poslednich x verzi, nikdy jsem nezaznamenal takle velke problemy.

    Si developer?

    iOS 11 – První dojmy #7619

    Pikalek píše:
    Ahoj, zkusim to taky shrnout, oproti verzi 10.3.3 Beta na iPhone 6S:

    • spousteni, vypinani, prepinani aplikaci trva neuveritelne dlouho. To je pro me zatim nejzasadnejsi problem.
    • ovladaci centrum v nekterych aplikacich nefunguje, nejde proste vysunout
    • prestalo fungovat upozorneni na fitness naramek Garmin, drive slo vsechno, ted upozornuje pouze na volani
    • nefunguje pripomenuti v kalendari z jineho nez nativniho Apple kalendare
    • nefunguje ted nove VoLTE od O2, neprijme aktualizaci od operatora
    • rapidne snizena vydrz baterie, doslova mizi pred ocima. Vyskoci upozorneni ze mam 20%, zapnu rezim nizke spotreby, odpovim na 2 SMS a mam behem minuty treba 12%.
    • vetsinou mi nejde odpovidat na sms rovnou z uzamcene obrazovky, zobrazi se klavesnice, ale nikoliv nahled sms

    Za me zatim velka nespokojenost, rozhodne nejvetsi za poslednich x verzi, nikdy jsem nezaznamenal takle velke problemy.

    Proč jsi betu stahoval? Zvědavost? Upřímně, taky bych to nejraději stáhnul, ale když si člověk vezme, kolik je tam chyb, jak moc je to nestabilní, většinou ho přejde chuť. Bety jsou určeny devoloperům, proto, aby si mohli nový iOS vyzkoušet, napsat Apple zpětnou vazbu, co nefunguje a své aplikace novému systému přizpůsobit. Když už je beta veřejná, měl by ji člověk instalovat na vlastní nebezpěčí. Teď nemluvím jen k Tobě, ale i k ostatním. To, že je systém v této chvíli nepoužitelný, je předpokládatelné.

    Taky jsem to kdysi instaloval, ale teď už bych to neudělal. Raději si počkám na plnohodnotnou verzi.

Odpověď na: iOS 11 – První dojmy

celý text

.