Zavřít reklamu
 • EET aplikace #955

  Doporučuji SW LILKA. Používá ho i Apple Museum v Praze, Husitská 21. http://www.lilka.cz. Firma Arrowsys má i levné funkční tiskárny. Vladimir Šíp.

  EET aplikace #6873

  [quote="petrŠ":271lamju]Zdravím. Používáte již na iPhone nějakou aplikaci na EET? Jaké máte s aplikacemi zkušenosti? Díky Petr.[/quote:271lamju] Můžete zkusit také bezplatné [url:271lamju]https://www.zdarma-eet.cz[/url:271lamju]. Výhodou je to, že nejste vázáni na jedno zařízení, stejně tak to otevřete i na PC. Účtenky se tisknout přímo z internetového prohlížeče, takže stačí koupit jakoukoliv tiskárnu, která to umožní (prodejce jistě rád poradí). Případne to ani nemusí člověk ze zákona tisknout, pokud se domluví na zaslání účtenky e-mailem. Pak pošlete zákazníkovi jen odkaz na účtenku a on už si ji kdekoliv otevře (vytiskne).

  EET aplikace #42982

  Dobrý den, prosím o radu ohledně EET certifikátu. Pokud se mi objeví chybové hlášení, může to souviset s certifikátem EET? Njak si nedokážu poradit s problémem tohoto typu. Certifikát jsem získal podle rad v tomto návodu, ale vůbec teď netuším, kde může být chyba. Předem díky za odpovědi.

Odpověď na: EET aplikace

celý text