Zavřít reklamu
  • Beats Solo3 wireless #865

    Zdravim, Pořídil jsem si sluchátka Beats Solo3 wireless, po připojení a zapnutí hudby mi příjde, že i při maximální hlasitosti hraji velmi potichu. Lze přes nějakou appku zvýšit hlasitost ještě více než umožňuje iOS? Předem děkuji za odpověď.

    Beats Solo3 wireless #6690

    Nazdar, ja mam solo2 wireless a hrajú ako besné 😀 nemáš náhodou na iPhone nastevený obmedzovac hlasitosti? Nnastavenia - hudba - obmedzenie hlasitosti - obmedzenie hlasitosti eu pripadne nad tym je maximalna hlasitost 🙂

    Beats Solo3 wireless #6691

    Janci píše:
    Nazdar, ja mam solo2 wireless a hrajú ako besné 😀 nemáš náhodou na iPhone nastevený obmedzovac hlasitosti? Nnastavenia - hudba - obmedzenie hlasitosti - obmedzenie hlasitosti eu pripadne nad tym je maximalna hlasitost 🙂

    Nemam na to už jsem taky koukal. Solo3 na plno hrají jako moje drátové UrBeaty na půlku. A basy ? Ty jsem si musel nahonit podle ekvalizeru protože to byla katastrofa.

    Beats Solo3 wireless #6692

    Hm tak potom neviem čo s tým by mohlo byť, asi jedine by som to dal na reklamáciu, prípadne išiel do nejakého iStoru atd vyskusat ak maju vystaveny kus a porovnat s tymi co mas kupene ci hraju rovnako alebo problem je v tych co si kupil :/
    Alebo skusit ine zariadenie este a ako sa to bude chovat.

    Beats Solo3 wireless #6693

    Janci píše:
    Hm tak potom neviem čo s tým by mohlo byť, asi jedine by som to dal na reklamáciu, prípadne išiel do nejakého iStoru atd vyskusat ak maju vystaveny kus a porovnat s tymi co mas kupene ci hraju rovnako alebo problem je v tych co si kupil :/
    Alebo skusit ine zariadenie este a ako sa to bude chovat.

    Tak připojeno a vyzkoušeno k : notebooku a k iPadu pro. Sluchátka hrají úžasně ale když připojim i iPhonu 7 plus tak je to zvuk jak z laciných sluchátek od vietnamců.

    Beats Solo3 wireless #6694

    Tak v sluchátkach problém nebude, skúsil by som resetovať nastavenia iphonu alebo hard reset, možno to pomôže. Skúsil si ich pripojiť aj k inému iPhonu alebo inému smartphonu? a chovali sa rovnako?
    Ešte ma napadla jedna vec, nemáš nastevený v nejakej appke ekvalizér? v nastaveniach sa dá pre hudbu nastaviť tiež ale myslím appky ako Spotify alebo Deezer, neviem či by to mohlo robiť problémy ale skúsil by som ich všetky vypnúť a čo to urobí.
    Ešte by som pozrel či Beaty majú aktuálny softvér 🙂

Odpověď na: Beats Solo3 wireless

celý text

.