Zavřít reklamu
  • iPhone reklamace iOpravna x Český servis #835

    Rozhodl jsem se reklamovat iPhone 6s kvůli špatné baterii (malá výdrž), ale nevím jaký autorizovaný servis zvolit.. Máte někdo nějaké zkušenosti s iOpravnou nebo Českým servisem? Četl jsem docela dost negativních recenzí a myslíte, že nějaká naděje, že mi vůbec tu baterii vymění v rámci záruky? :)

    iPhone reklamace iOpravna x Český servis #6583

    U nás se v Ostravě ještě za QStore (teď iStores) posílaly iPhony do Českého Servisu. I já jsem tam osobně byl. Čekal jsem déle než jsem očekával, ale vyměnili mi celý iPhone bez problému.

    iPhone reklamace iOpravna x Český servis #6584

    Jaroslav007 píše:
    Rozhodl jsem se reklamovat iPhone 6s kvůli špatné baterii (malá výdrž), ale nevím jaký autorizovaný servis zvolit..

    Máte někdo nějaké zkušenosti s iOpravnou nebo Českým servisem?

    Četl jsem docela dost negativních recenzí
    a myslíte, že nějaká naděje, že mi vůbec tu baterii vymění v rámci záruky? 🙂

    Já jsem si nechal vyměnit baterku u iPhone 6 asi 4 mesice pred koncem dvoulete zaruky v iOpravne a zadny problem to nebyl. Proste jsem nahlasil, ze se telefon vypina jednou pri 30%, jindy pri 18%. Z toho mi vychazi, ze i kdyz tve 6s nebude mit baterii se seriovym cislem spadajicim do vymenneho programu, tak by s vymenou problem byt nemel.

    iPhone reklamace iOpravna x Český servis #6585

    Tak jsem volal do českého servisu, kde mi bylo sděleno, že záruka 12 měsíců na baterii se nevztahuje ani když je mobil z České distribuce. Prý nejspíše jsem baterii nabil několikrát a ztratila dost cyklů a pokud by se projevilo to, že baterie ztratila dost cyklů, tak by mi ji automaticky vyměnili, ale musel bych si to zaplatit. (něco málo přes 2 000,-Kč) Prý se záruka na baterii nevztahuje, je to pravda nebo mi ji spíše nechtějí zdarma vyměnit?

    iPhone reklamace iOpravna x Český servis #6586

    Ahoj,
    za mě rozhodně iOpravnu nedoporučuji!! Dnes se mi po měsíci vrátil iPhone ze servisu. Ale co se během toho měsíce stalo asi nikdo nepochopí. Nechal jsem si vyměnit baterii a telefon se mi vrátil absolutně nefunkční! Nefungovalo mi LTE, kolísal signál, telefon se přehříval, nefungoval reprák při telefonování a ještě k tomu v něm chrastilo. Prostě něco strašného... Teď se mi po měsíci, kdy jsem s iOpravnou stále něco řešil problémi konečně domů vrátil nový iPhone. Jinak komunikace se servisem je taky hrozná.. Dovolat se jim tam je doslova očistec.. Ale chápu, že občas mohou mít dost práce.. Přístup ablosutně neprofesionální... Celý problém jsem musel řešit i s Apple care, a vyšším oddělením Apple. S Applem jsem kvůli tomuto problému provolal asi 3 - 4 hodiny... Za mě iOpravnu rozhodně nedoporučuji a to jsem Vám to tady popsal vážně jen ve zkratce.. Už jsem myslel, že se z toho zblázním!

    iPhone reklamace iOpravna x Český servis #6587

    Zkuste zavolat na podporu Apple, tam Vám určitě řeknou jestli se záruka k baterii vztahuje.

    Zde je číslo: +420 800 701 391

    iPhone reklamace iOpravna x Český servis #6588

    Zdravím,

    doporučuji se vyhnout iOpravně a Českému servisu také. Nevím co se s nimi stalo (hlavně s iOpravnou), ale poslední dobou mají hrozný přístup k zákazníkovi. Občas pokazí nějakou opravu a hlavně říkají věcí, které nejsou pravda. Proto můžu doporučit iStyle servis kam přešlo dost lidí z iOpravny a jednají seriózně.

    Z vlastní zkušenosti vím, že na baterku by měla být záruka 3 roky, protože se mi před rokem nafoukla baterka u iPhone 5, který byl už po záruce. Tenkrát jsem to řešil telefonicky s evropskou centrálou Applu v Irsku, kde mě pak poslali do Autorizovaného servisu (zvolil jsem právě iStyle). Během tří dní mi iStyle vyměnil telefon za nový kus a paní u pokladny mi právě říkala, že na baterku jsou tři roky. Nebo aspoň na nafouknutí baterky.

    Ve vašem případě bych určitě ověřil zda telefon nespadá do tohoto programu https://www.apple.com/support/iphone6s-unexpectedshutdown/

    Pokud do tohoto programu nespadá, tak bych zašel do iStyle servisu a zkusil se s nimi poradit. Popřípadě bych reklamoval telefon na místě, kde byl koupen.

    iPhone reklamace iOpravna x Český servis #6589

    Ahoj,

    podělím se i se svou zkušeností.

    Začnu tím, že na baterii je normálně záruka 6 měsíců, ale jelikož je zabudovaná v telefonu a bez ztráty záruky by sis ji nemohl vyměnit, tak se na ní samozřejmě vztahuje záruka po celou dobu tzn. 24 měsíců.

    Pokud je to 6S tak by mohl spadat pod program na výměnu baterie, sle to nemění nic na tom, že bych si stál za tím, že prostě v záruce musí baterku vyměnit. S bez diagnostiky tě nemůžou osočit, že sis baterku zničil sám.

    Pro mě je lepší český servis a to z důvodu toho, že nabízejí ( musíš je požádat) bezplatně ponechání telefonu po dobu reklamace u sebe. Přijdeš, sdělíš problém, technik si telefon vezme na 15min diagnostiku a pokud to bude baterka, nebo výměna kus za kus, tak si ho necháš u sebe. Pokud je to výměna lcd, jde to do Holandska.

    iPhone reklamace iOpravna x Český servis #6590

    Díky za příspěvky a vlastní zkušenosti..
    Zkusím tedy ten iStyle a uvidíme, co bude dál. Telefon bych tam zaslal přepravní služnou, snad je to bezpečné, že se mi neztratí a vrátí zpět.. 😀

    Prostě Česko potřebuje Apple Store!!!! Dokud tu nebude, tak to je víte kde..

    iPhone reklamace iOpravna x Český servis #6591

    Noo, nevím, jestli je na to nějaká rozšířená záruka. DO českého servisu poměrně často především tiskárny a vždy jsme byli nadměrně spokojení, každopádně u těch akumulátorů je třeba na ně šlápnout. Protože a jednoduše, na všechno z našeho zákona je záruka 2 roky. Tzn i na akumulátory. Spousta servisů zkouší to, že na akumulátor je záruka půl roku a pak plať.
    Jenže těch půl roku je pouze na výdrž (když se dramaticky sníží). V případě, že akumulátor z nějakého důvodu umírá dřív, než umřít má nebo se nedejbože nafukuje, tak to je běžná vada, která nesouvisí s počtem cyklů a nazdar. Výměna nebo ČOI. Takhle to na mě zkoušeli u Samsungu, když se mi nafukoval akumulátor. Hnedka že to je tím, že to moc používám, že mi to ani nevezme. Tak jsem hned pohrozil, vysvětlil, stejnak pohrdal, že má pravdu on a akorát bez toho měsíc budu. Za 14 dní jsem si došel pro vyměněný akumulátor 🙂 Takže s tímhle na ně určitě dupat.

    iPhone reklamace iOpravna x Český servis #6592

    Jaroslav007 píše:
    Díky za příspěvky a vlastní zkušenosti..
    Zkusím tedy ten iStyle a uvidíme, co bude dál. Telefon bych tam zaslal přepravní služnou, snad je to bezpečné, že se mi neztratí a vrátí zpět.. 😀

    Prostě Česko potřebuje Apple Store!!!! Dokud tu nebude, tak to je víte kde..

    Ano, je to tak ČESKO POTŘEBUJE APPLE STORE!! Když si člověk koupí něco od Apple, tak přeci očekává nějakou profesionalitu i u servisu, ale ta v ČR z 85% vážně není. Bohužel.. 😯

    iPhone reklamace iOpravna x Český servis #6593

    Přesně tak!! Apple pro mě znamená dost a je to jedna z mála společností, která si jde za svým cílem a vždy to Applu vyjde, ale všechny APR a servisy v ČR to Applu kazí.

    Například i přístup pracovníků v iSetos nebo v iWant, kde máte chuť kvůli personálu ihned z prodejny vystřelit.

    No snad nám Apple Store v Česku dopadne, ale bojím se, že toho už se nedožiju.. 🙂

    iPhone reklamace iOpravna x Český servis #6594

    MicHi píše:
    Ahoj,

    podělím se i se svou zkušeností.

    Začnu tím, že na baterii je normálně záruka 6 měsíců, ale jelikož je zabudovaná v telefonu a bez ztráty záruky by sis ji nemohl vyměnit, tak se na ní samozřejmě vztahuje záruka po celou dobu tzn. 24 měsíců.

    Pokud je to 6S tak by mohl spadat pod program na výměnu baterie, sle to nemění nic na tom, že bych si stál za tím, že prostě v záruce musí baterku vyměnit. S bez diagnostiky tě nemůžou osočit, že sis baterku zničil sám.

    Pro mě je lepší český servis a to z důvodu toho, že nabízejí ( musíš je požádat) bezplatně ponechání telefonu po dobu reklamace u sebe. Přijdeš, sdělíš problém, technik si telefon vezme na 15min diagnostiku a pokud to bude baterka, nebo výměna kus za kus, tak si ho necháš u sebe. Pokud je to výměna lcd, jde to do Holandska.

    Můj iPhone tam bohužel nespadá, ale bohužel je ta baterka fakt děs. A taky se mi stane, že se mi cca 1-3x do měsíce vypne třeba v 10%, ale to se těm iPhonům, na které se to vztahuje stává asi častěji.. 🙂

    iPhone reklamace iOpravna x Český servis #6595

    My máme teď v Ostravě ještě nový servis mobilních telefonů - http://www.Bugo.cz - ceny dobrý, rychlost také. Dobrá domluva. Jo a jinak, výběna baterie u iPhone 6 za cenu 1099,-Kč

Odpověď na: iPhone reklamace iOpravna x Český servis

celý text

.