Zavřít reklamu
  • iPhone 12 blbne signál a data #51764

    Zdravím už tak týden mě trápí u iPhone 12 vypadávání signálu. Projevuje se to když jsem doma tak mám pouze 1 čárku a místo LTE nebo 5G mám pouze E. Po pár hodinách doma se mi ztratí signál úplně a zase najede a takhle se to opakuje ale nikdo se mi nedovolá(dělá to převážně v každém baráku či bytu kam přijdu). Když vyjdu ven signál se vrátil do normálu a začnou mi chodit sms že mi nemohli dovolat. Zašel jsem do T-mobile tam mi simku vyměnili ale přijde mi to ještě horší. Myslíte že je chyba v mobilu nebo na straně T-mobile? Děkuji za odpovědi.

    iPhone 12 ještě v záruce 🙂

    iPhone 12 blbne signál a data #51778

    Kennystunt píše:
    Zdravím už tak týden mě trápí u iPhone 12 vypadávání signálu. Projevuje se to když jsem doma tak mám pouze 1 čárku a místo LTE nebo 5G mám pouze E. Po pár hodinách doma se mi ztratí signál úplně a zase najede a takhle se to opakuje ale nikdo se mi nedovolá(dělá to převážně v každém baráku či bytu kam přijdu). Když vyjdu ven signál se vrátil do normálu a začnou mi chodit sms že mi nemohli dovolat. Zašel jsem do T-mobile tam mi simku vyměnili ale přijde mi to ještě horší. Myslíte že je chyba v mobilu nebo na straně T-mobile? Děkuji za odpovědi.

    iPhone 12 ještě v záruce 🙂

    Stejný problém u IPhone 13, také je v záruce. Síla signálu klesá ze čtyř čárek třeba na jednu, nebo dvě. Zkoušel jsem různé postupy dle internetu, ale nepomáhá. Vždy plný signál - čtyři čárky a za chvíli pouze dvě čárky. Ve velkých uzavřených prostorách se nedovolám. Není žádná čárka signálu. Také mám T-Mobile. Reklamovat telefon? Za ty peníze by to mělo šlapat jako hodinky.

    iPhone 12 blbne signál a data #51780

    Stejný problém - mám 12 Pro a Vodafone. Nejprve jsem myslel, že je to starou SIM. Udělal jsem si e-SIM ale nic to nevyřešilo.
    Nestává se mi, že bych neměl signál vůbec, ale kde mají lidi 3 čárky a LTE mám čárku jednu a 3G.

    iPhone 12 blbne signál a data #51781

    Kluci normálně nedělám si srandu ale začalo to blbnout když jsem si dal na mobil kryt z Aliexpresu. Před 3 dny jsem to vyměnil zpět za starý originální a světě div se signál nevypadává a mám skoro všude 3 čárky :O absolutně to nechápu. Doufám že vám moje rada pomůže. Krásný svátky

    iPhone 12 blbne signál a data #51790

    Dneska jsem udělal přeinstalaci celého telefonu- kompletně jsem vše smazal a nainstalovat znova jako nový telefon. Je to mnohem lepší. Čtyři nebo tři čárky. Vyzkoušejte a dejte vědět.

    iPhone 12 blbne signál a data #51794

    3g je vypnute, v pripade vypadku 4G/LTE nebo 5G se to pak prepne na EDGE

    iPhone 12 blbne signál a data #51795

    Kennystunt píše:
    Kluci normálně nedělám si srandu ale začalo to blbnout když jsem si dal na mobil kryt z Aliexpresu. Před 3 dny jsem to vyměnil zpět za starý originální a světě div se signál nevypadává a mám skoro všude 3 čárky :O absolutně to nechápu. Doufám že vám moje rada pomůže. Krásný svátky

    Nevhodný kryt tlumí příjem telefonu - nejvíce kovový. Mohu posoudit i sám. Mám častečně kovový - rámeček kolem telefonu. Když ho sundám, tak se příjem telefonu o něco zlepší.
    Měřeno pomocí : 3001#12345#

    iPhone 12 blbne signál a data #51796

    Dnes znovu odskoušeno (Kaufland) a znovu téměř bez signálu. Občas úplně bez. Všichni okolo vesele telefonují s telefony za čtvrtinovou cenu ...
    Půjde do servisu.

    iPhone 12 blbne signál a data #54409

    Dobrý den, zajímalo by mě, zda jste problém vyřešil. Mám stejný probléms iphone 13mini, špatný signál, skoro jen edge a občas mi i spadne hovor, sim menena, nic se nestalo, mám o2 a u něj sem i tel kupovala a už třetí neznámá reklamace, že je vše v pořádku...

Odpověď na: iPhone 12 blbne signál a data

celý text

.