Zavřít reklamu
  • 12 Pro Max nebo 13 Pro #49997

    Zdravim, premyslim o vymene stavajiciho telefonu za novejsi. Nyni mam 11 Pro a zvazuji zda vzit 13 Pro a nebo 12 Pro Max? Tu 12 Pro Max muzu mit za velice zajimavou cenu. Je to 12(cena) vs. 13(lepsi foto a 120hz) 🤷‍♂️

    12 Pro Max nebo 13 Pro #49998

    Ahoj,

    přecházel jsem z 12 Pro na 13 Pro Max. U mě byla první věc velikost, chtěl jsem větší telefon a Max mi v tomhle ohledu naprosto vyhovuje. Co se týká dalších věcí, tak displej 120 Hz je podle mě super, alespoň já ten rozdíl viděl hned když jsem vzal 13 Pro Max do ruky. Vše je plynulejší a má to takový svěží nádech. 🙂 Foťák je potom samozřejmě lepší na 13 Pro (filmový režim se také hodí), ale i na 12 Pro jsem si nikdy na kvalitu fotek nemohl stěžovat (a to 12 Pro Max má lepší foťák než 12 Pro). V závěru bych se tedy asi hlavně rozhodoval podle velikosti, pokud chceš velký telefon, tak ber 12 Pro Max s lepší cenou a pokud jsi ochoten mít menší a o něco málo lepší, tak ber 13 Pro.

    12 Pro Max nebo 13 Pro #49999

    12 Pro Max s ohledem na větší display a jak píšete za rozumější peníz 🙂 12ky se velmi povedli a o něco málo lepší foták (papírově) asi bych nehrotil 🙂

    12 Pro Max nebo 13 Pro #50003

    No prave 12 Pro Max 256gb muzu mit ofiko novy za 25tis coz se mi zda hodne zajimavy. Velikost popravde me laka vyzkouset vetsi, snad toho nebudu pak litovat. Chtel bych ho mit tak 2-3roky. Spis jestli si nepriplatit a mit ty ficury (120hz a fotak lepsi) jako zalohu do budoucna. A nebo to tak neresit a vzit 12 i kdyz takovej skok to asi nebude z 11

    12 Pro Max nebo 13 Pro #50004

    Já osobně už bych počkal na podzim a šel do 14 Pro (Max).
    Jinak bych se asi takhle nerozhodoval menší/větší. Já asi letos budu měnit iPhone X ikdyž teda stále dobře slouží akorát baterie by byla po těch letech už potřeba nová 😁. No pokud budu pořizovat novej tak určitě 14 Pro do Maxe bych nešel, už s Xkem jsem na hraně 😁 takže pokud máš 11Pro tak jdi do 13Pro nebo rovnou počkej na 14Pro . Do 12 Pro Max bych nešel kuli velikosti a “stáří”

Odpověď na: 12 Pro Max nebo 13 Pro

celý text

.