Zavřít reklamu
  • Výdrž baterie Iphone 13 Pro Max #49976

    Zdravím všem,
    Vím o tom že IP 13 Pro Max je v dnešní trhu stále je nejlepší mobil co se týče výdrž baterie. Koukal jsem na různé testovací youtube videa a může vydržet až mezi 9h30 min -> 10h zapnutý displej. Již jsem vlastnil mobil týden a prozkoumal jsem, že čím více nabíjím tak tím se jsem měl pocit , že baterka se postupně zhoršuje. Zejména při spadnutí z 100% - 99% mi dřív trvalo 50 min -> 1 hodinu. Po týdnu už jen pouze mezi 30 min -> 40 min. Zapínám bluetooth pro přípojení airpodů a reproduktoru, wifi, polohu jen při některých aplikaci jako FB, fotoaparát, mapy, počasí a jen málo kdy zapínám data. Každý den prozatím surfuji většina svého času na sociální síti jako FB, Messenger, Insta, Tiktok a jsem tam Youtube. Mezitím poslouchám hodně i na Spotify. Nabíjím až na druhý den použití od úplného nabíjení (100 %). Po prvním dnu mám většina svého času zapnutý displej v dobu: 4 h 45 -> 55 min a baterie mi zbývá okolo 60%. Do druhého dne už jsem použival opatrněji a zbývá mi do půlnoci cca 10% -> 15% baterií a čas zapnutý displej mám cca od 3h58 -> 4h15. Myslíte, že moje baterie v mém IP 13 Pro Max je pořádku ? Popřídě budu velmi rád pokud mi sdílíte vaše zkušenosti s baterií s IP 13 Pro Max. Ještě bych chtěl doplnit, že nabíjím mobil přes noc. První 3 nabíjení jsem nabíjel adaptér od výrobce Anker jmenuje se Anker PowerPort Atom III. Nabíjel jsem přes USB-C, který nabízí rychlost až 45W -> takže jsem použil rychlonabíjení. Čtvrtá nabíjení jsem nabíjel přes MagSafe s adaptérem 20W od Applu. Ještě jednou chci Vám říct, že budu velmi vděčný pokud mi budete sdělit Vaše zkušenosti baterií s IP 13 Pro Max. A taky mi zajímá jak dlouho Vám padá baterie z 100% na 99% při použití jako volání, surfování sociální síti nebo shlédnutí videa na Youtubu. A zda jestli mám dát svůj mobil k reklamaci, děkuji.

    Výdrž baterie Iphone 13 Pro Max #49981

    Takový starosti bych chtěl mít twl 😀

    Výdrž baterie Iphone 13 Pro Max #49982

    Smaž Facebook, instagram, mesenger a budeš mít po starostech. Facebook běží neustále na pozadí a ničí a vybíjí baterii permanentně. Ale jak píše kolega nade mnou, tvoje starosti bych chtěl fakt mít.

    Výdrž baterie Iphone 13 Pro Max #49984

    Nepřemýšlej o tom, kazíš si radost z nového telefonu.

Odpověď na: Výdrž baterie Iphone 13 Pro Max

celý text

.