Zavřít reklamu
  • iPhone 7: Nelze volat/psat prijimat hovory nebo sms #47237

    Zdravím,

    Chci se zeptat, můj telefon iPhone 7 nechces načíst moji sim kartu, telefon ležel dlouho v šuplíku a nic se na něm nedělalo, když jsem ho vzal po dlouhé době ven tak nelze odesílat zprávy ani je příjímat a to samé je s hovorama, nejdříve mi telefon nešel aktualizovat z ios 13 na ios 14 (nejnovější verzi) s tím že mi to vždycky napsalo "balíček nelze otevřít protože nejste připojeni k internetu" a k internetu jsem připojenej byl, potom když se mi to asi po 2 hodinách povedlo, vyskytla se chyba u SIM karty, mam nyní 2 telefony, rád bych používal ten iPhone, ale nahoře vlevo mi to neustále píše "Hledání/Žádná služba" v jiném telefonu to jde, každopádně mi vždycky po restartování telefonu vyjede zpráva "Aktualizace mobilních služeb selhala" pod tím mám ještě napsáno "Dokud iPhone neaktualizujete, nebude na něm možné přijímat hovory ani používat mobilní data." a na výběr mám z možností "OK" nebo"Další informace" s tím že když zmáčknu další informace, tak mě to hodí na stránku applu a ty jejich rady stojí za prd. Někdo psal, že je to prý vada která se nedá opravit, já tedy doufám že se dá, každopádně vůbec netuším zda mám záruku, ale nejspíše už ne, nevím zda mohu jít do iWantu s tím že si nevím rady a pak aby mi řekli že nemám záruku, tak mi nepomůžou. Snažím se furt koukat na internet a zkoušet nejaký rady co lidi píšou, většinou jim to jde, ale mně to bohužel nejde, nevím jestli jdou nějak ty mobilní služby aktualizovat manuálně ale každopádně bych chtěl aby tento iPhone šel zpět do provozu, budu rád za každou radu.

    Díky,
    s pozdravem Patrick

    iPhone 7: Nelze volat/psat prijimat hovory nebo sms #47239

    Takhle se projevuje vadny gsm/3G/4G cip. Vymena desky a napojenych veci nebo nejaky bastlir vymeni dany modul.

    iPhone 7: Nelze volat/psat prijimat hovory nebo sms #47240

    🙂 píše:
    Takhle se projevuje vadny gsm/3G/4G cip. Vymena desky a napojenych veci nebo nejaky bastlir vymeni dany modul.

    Srozumitelněji prosím? Nejsem v tom až tak zdatný.

    iPhone 7: Nelze volat/psat prijimat hovory nebo sms #47241

    Tak jednoduse, odesla ti zakladni deska, respektive napajeny GSM/3G/4G modul/cip na dane desce.
    S deskou jsou navazane biometricke soucastky (touchID), takze by se to melo vymenit jako par.

    Nekdo sikovny/zrucny/zkuseny a servisnimi nastroji vybaveny by se mohl pokusit odpajet dany modul a vymenit jen ten.

    iPhone 7: Nelze volat/psat prijimat hovory nebo sms #47242

    🙂 píše:
    Tak jednoduse, odesla ti zakladni deska, respektive napajeny GSM/3G/4G modul/cip na dane desce.

    S deskou jsou navazane biometricke soucastky (touchID), takze by se to melo vymenit jako par.

    Nekdo sikovny/zrucny/zkuseny a servisnimi nastroji vybaveny by se mohl pokusit odpajet dany modul a vymenit jen ten.

    nedokázal by jsi mi doporučit nějaký servis kde se na to mrknou?

    iPhone 7: Nelze volat/psat prijimat hovory nebo sms #47249

    Patrick píše:

    🙂 píše:

    Tak jednoduse, odesla ti zakladni deska, respektive napajeny GSM/3G/4G modul/cip na dane desce.

    S deskou jsou navazane biometricke soucastky (touchID), takze by se to melo vymenit jako par.

    Nekdo sikovny/zrucny/zkuseny a servisnimi nastroji vybaveny by se mohl pokusit odpajet dany modul a vymenit jen ten.

    nedokázal by jsi mi doporučit nějaký servis kde se na to mrknou?

    kdyz vymenim zakl. desku, pomuze to tomu problemu?

    iPhone 7: Nelze volat/psat prijimat hovory nebo sms #47697

    Zdravím,
    stalo se mi něco podobného, ale u mě to nastalo po aktualizaci na 14.7.1 a teď nevím co s tím. Poškození nepředpokládám, ale je to začartovaný kruh, vrátit se k předchozímu systému nelze...

    iPhone 7: Nelze volat/psat prijimat hovory nebo sms #47698

    Pokud ti nepomohlo tovarni obnoveni, tak je to ten modul 😉

Odpověď na: iPhone 7: Nelze volat/psat prijimat hovory nebo sms

celý text

.