Zavřít reklamu
  • Nakup noveho Iphone #44238

    Ahoj uvažuju o svem druhem Iphonu první byla 4 potom šla dlouha ale dlouha serie androidu a letos jsem se rozhodl že bych chtěl zkusit jit na apple. do noveho SEčka se mi nechce protože jsem si trošku zvykl na nějaky funkce z androida jako odemykaní obličejem a velkej display. takžen jsem se rozhodl jít do modelu Xr. ale to je jedno jde oto že jeden obchod Mobil Pohotovost ho tedka ma za docela slušnou cenu a tak uvažuju že bych ho vzal pravě unich ale docela se toho bojím ho brat u Mobilpohotovosti protože předchozí zkušenosti z let 2005 až 2006 nebyli zrovna super a telefon jsem odnašel do reklamace hnedka několikrat. tak by mě zajímalo zda tu je někdo kdo ma zkušenost s nakupem novyho iphonu pravě u mobil pohotovosti a přístupu firmy třeba v uplynulem roce nebo dvou let. na internetu jsou takovy rozdílny recenze tak jsem si řekl že se zeptam spíš lidí na apple

    PS: to že tu ma LetemSvětem s nima reklamu a sponzoring vím tak prosím nechci slyšet jak jsou užasny ale chci slyšet jen pravdu díky

    Díky moc

    Nakup noveho Iphone #44241

    Mel jsem 2 zkusenosti s nimi a obe negativni, nakup pres web nedoporucuju, vubec nefoti zarizeni ani nepopisujou jeho tav, me prisel macbook air uplne rozmlacenej ze vsech stran. Kdyz jsem nakupoval podruhe na prodejne, tak mac vydrzel fungovat ani ne 2h, porad se restartoval a samozrejme pri nakupu na prodejne nemuzete vratit do 14 dni, takze jsem pouzival macbook ani ne 2h a cekal 30 dni na reklamaci...

    Nakup noveho Iphone #44243

    Apple píše:
    Mel jsem 2 zkusenosti s nimi a obe negativni, nakup pres web nedoporucuju, vubec nefoti zarizeni ani nepopisujou jeho tav, me prisel macbook air uplne rozmlacenej ze vsech stran. Kdyz jsem nakupoval podruhe na prodejne, tak mac vydrzel fungovat ani ne 2h, porad se restartoval a samozrejme pri nakupu na prodejne nemuzete vratit do 14 dni, takze jsem pouzival macbook ani ne 2h a cekal 30 dni na reklamaci...

    no ja unich koukam po novym zařízení takžen uněj bych očekaval že bude šlapat kvalitně no. ale spíš to vidím tak že to asi koupím na alze i když nemaj barvu kterou bych chtěl tak je to jedno unich mam ještě nějakou slevu

    Nakup noveho Iphone #44244

    Roman píše:

    Apple píše:

    Mel jsem 2 zkusenosti s nimi a obe negativni, nakup pres web nedoporucuju, vubec nefoti zarizeni ani nepopisujou jeho tav, me prisel macbook air uplne rozmlacenej ze vsech stran. Kdyz jsem nakupoval podruhe na prodejne, tak mac vydrzel fungovat ani ne 2h, porad se restartoval a samozrejme pri nakupu na prodejne nemuzete vratit do 14 dni, takze jsem pouzival macbook ani ne 2h a cekal 30 dni na reklamaci...

    no ja unich koukam po novym zařízení takžen uněj bych očekaval že bude šlapat kvalitně no. ale spíš to vidím tak že to asi koupím na alze i když nemaj barvu kterou bych chtěl tak je to jedno unich mam ještě nějakou slevu

    Pokud maj novy XR, tak do toho jit muzes, ale radeji tu alzu no. Pro me MP byla a vzdy bude prodejna puziteho zbozi, nove jedine od alza,czc,istyle,atd..

Odpověď na: Nakup noveho Iphone

celý text

.