Zavřít reklamu
  • Výmena batérie iPhonu SE 1.gén. #43556

    Dobrý deň , chcel by som sa vás spytať či nemáte niekto skusenosť s výmenou batérie iphonu se v istores? Konkretne mám na mysli ako dlho bude trvať výmena a čí je potrebné niejako pripraviť mobil na výmenu batérie. Predom ďakujém za odpoveď a prajem pekný deň.

    Výmena batérie iPhonu SE 1.gén. #43560

    obvykle na pockani 20-30min
    i kdyz samotna vymena je v radech minut

    problem je spise co daji za baterku
    u SE 1gen to jde v pohode samo-domo

    ale mne letos umerli uz dve baterky, prvni po 4rech tydnech, druha po 2 mesicich
    meneno doma, ale treba bracha si nechal nekde vymenit v SE baterku a za 3mesice taky mrtva a reklamace

    origo baterka se neda koupit
    jen v ofiko zarucnim servisu a pouze s vymenou zhruba v cene SEcka

    Výmena batérie iPhonu SE 1.gén. #43561

    Výměna baterie je na počkání a trvá zhruba 45 minut. S telefonem nic dělat nemusíš. Po výměně baterie bude v tom samém stavu jako před výměnou. Takto to provádí třeba v iWant v Letnanech. Baterie je samizřejmě origo Apple a stojí to cca 1.200,- V jiném autorizovaném servisu je možné dát i neorigo baterii, která stojí cca 800,- Ale určitě je lepší dát vždy origo.

    Výmena batérie iPhonu SE 1.gén. #43715

    Včera jsem do SE po 3,5 letech měnil doma sám, koupeno na ALZE jako pack cca 320,-

    Na YT jsou návody, je to easy.
    iWant apd. sračkojidní servisy mužou jít doprdele i s jejich směšným ceníkem.
    Vše funguje.
    Měnil jsem z 82% nyní 100%, spoko.

    Výmena batérie iPhonu SE 1.gén. #43716

    Eazy-E píše:
    Včera jsem do SE po 3,5 letech měnil doma sám, koupeno na ALZE jako pack cca 320,-

    Na YT jsou návody, je to easy.

    iWant apd. sračkojidní servisy mužou jít doprdele i s jejich směšným ceníkem.

    Vše funguje.

    Měnil jsem z 82% nyní 100%, spoko.

    ono to neni problem vymenit, ale trefit slusnou baterku

Odpověď na: Výmena batérie iPhonu SE 1.gén.

celý text

.