Zavřít reklamu
  • NE/NAbijeni iPhone SE #43529

    Dneska prestal iPhone SE (2016 model) nabijet

    resp.tvari se, ze nabiji, ale nezvedaji se procenta

    popis:
    pripojim nabijecku, telefon udela zvuk po pripojeni, ikona baterky zezelena a objevi se blesk
    Proste standard, ale nezvedaji se porcenta

    Zasuvkou na 220V to neni - zkouseny 3
    kabelem to neni - zkouseny dva (vcetne uplne noveho originalniho)
    nabijecim adapterem to neni - zkouseny 2
    bordel v konektoru neni - je cisty

    vypnuti zapnuti nepomeohlo, hard reset nepomohl
    kapacita baterie ukazuje 100%

    a soft mam porad 13.4 (nikdy zadna beta, JB nebo downgrade)

    kdyby byl spatnej nabijeci konektor, asi by se to nespojilo s nabijeckou.
    Kdyby byl spatny nabijeci chip tak by to asi nezezenalo baterku a netvarilo se to ze to nabiji

    Baterka jsem menil 13.7.2020 (samozrejme ne origo kdyz nejde koupit)
    cimz nevylucuji ze nemuze byt problem v samotne baterce
    Prvni vymenena vydrzela asi 3tydny, ale napsalo to v kondici problem s dobijenim a servis

    nova baterka makala ted 2mesice bez jedineho problemu.

    Musi to jeste chvili vydrzet nez budou dostupne iPhone 12, do te doby nehodlam nic noveho porizovat 😀

    NE/NAbijeni iPhone SE #43531

    jeste bych dodal ze s pripojenou nabijeckou procenta baterie neklesaji, ani se teda nezvedaji

    NE/NAbijeni iPhone SE #43532

    jeste by chtelo napsat jakou nabijeckou, ale videl bych to zase na problem v neoriginalni baterii. Reklamace.

    NE/NAbijeni iPhone SE #43533

    originalni nabijecka
    co jsem pouzival doted je jeste z iP5 a druha vyzkousena je originalni poprve pouzita stejne jako novy originalni kabel z baleni SE

    NE/NAbijeni iPhone SE #43536

    1.generace iP SE mela baterie dost divoke, ja´ se puvodniho SE s originalni baterii zbavoval v prosinci, bo uz nevydrzela ani 8hodin a to mela kapacitu 82% a cca 980-1020 cyklu (to uz si nepamatuji presne). Tak jsem ho za 1500 prodal a koupil bazarovy iP8 🙂 do prace staci a baterie vydrzi 6-15 a 6-13 (tzn dva pracovni dny) pak dam letadlo a mam fajront.

    takze tvuj problem bude ve vyjete baterii, zkus vymenit a doufat ze to pomuze, beztak uz na nem budes mit i vypaleny displej, tak ho prodej a kup novou genearaci

    NE/NAbijeni iPhone SE #43538

    Mikael píše:
    1.generace iP SE mela baterie dost divoke, ja´ se puvodniho SE s originalni baterii zbavoval v prosinci, bo uz nevydrzela ani 8hodin a to mela kapacitu 82% a cca 980-1020 cyklu (to uz si nepamatuji presne). Tak jsem ho za 1500 prodal a koupil bazarovy iP8 🙂 do prace staci a baterie vydrzi 6-15 a 6-13 (tzn dva pracovni dny) pak dam letadlo a mam fajront.

    takze tvuj problem bude ve vyjete baterii, zkus vymenit a doufat ze to pomuze, beztak uz na nem budes mit i vypaleny displej, tak ho prodej a kup novou genearaci

    Ja mel na te origo po cca 2,5letech taky 82%, SE bylo koupene jako nove
    Baterka fungovala jenjen uz moc nedrzela kapacitu, jsem to uz obcas musel dobijet 3x denne
    Proto vymena za jinou

    Porad cekam na iPhone 12mini a podle toho jak mne zaujme tak tohle nebo SE2020
    Ale mne vyhovuje proste ten malej telefon, prodat to nepotrebuju, stejne to nema temer zadnou cenu, klidne to hodim do skrinky k 5tce a 3GS 😀

    NE/NAbijeni iPhone SE #44002

    Tento problém poznám veĺmi dobre a ta chyba sa stala pri výmene baterie v IPhone ak sa dobre pozrieš najprv musiš telefón otvoriť a konektor od baterky odpojiť a ak sa dobre pozrieš tak pri vimene baterky sa ti odtrhol smd kondenzátor a preto ti to nefunguje. treba to tam napajkovať naspäť ale pozor nie hocijaky smd kondenzátor.

    NE/NAbijeni iPhone SE #44008

    Hlásím stejný problém po výměně baterie v mém iPhone SE 2016 - úplně stejné symptopy, které jsou popisovány. Díky za radu k vyřešní, pokusím se.

    NE/NAbijeni iPhone SE #44018

    Znovu jsem rozebral můj nenabíjejíci iPhone SE a žádný kondík v okolí bateriového konektoru a který jsem mohl urvat jsem bohužel nenašel 🙁 Můžete mne někdo prosím trochu navést?

    NE/NAbijeni iPhone SE #44020

    Bolo by super keby mi posles fotografie ako to maš. posli mi to na email: rusnak.com@gmail.com

    NE/NAbijeni iPhone SE #44022

    ja to vyresil

    po vymene za jinou baterku to zas funguje jak ma.
    zadny kondenzator jsem neresil

    cili problem byl v baterii

    NE/NAbijeni iPhone SE #44024

    @Mato1990: Díky moc, poslal jsem foto na mail

Odpověď na: NE/NAbijeni iPhone SE

celý text

.