Zavřít reklamu
  • iPhone XS oplatí sa #42473

    Zdravím,chcel by som spýtať či sa ešte stále oplatí kúpa iphonu XS ? (Výkon na aspon 3roky a výdrž baterie) Uvažujem o novom telefone kedže moja 8mička už potrebuje upgrade.Kedže jeho cena je do 600eur čo sa mi javí ako fajn.11 Pro je stále drahý a čakanie na iPhone 12 sa bude asi predlžovať (vraj až november ) a cena bude asi vyšia ako 700-800 u 5,4.modelu.Ďakujem za každu radu

    iPhone XS oplatí sa #42478

    výkon single core iPhone 8 je 916, iPhone XS 1110, nedělal bych si iluze o nějakém znatelném zrychlení, ty procesory jsou Velmi dobré. Hlavní rozdíl, XS už umí nahrávat stereo zvuk u videa, iphone 8 jen mono, + vylepseny fotoaparat... ale na to bezne foceni si rozdilem nejsem jisty.... no a ztráta touch ID 🙂
    já čekám, až bude 11 Pro tam, kde je dnes XS.

    iPhone XS oplatí sa #42480

    Záleží jestli chceš designový nebo výkonový upgrade. Na design ti stačí i obyč X. Obstojně to fotí, baterka je ok, už má amoled displej a ty telefony od X výše jsou i celkem odolné díky kovovému rámečku. Rozdíl mezi X a XS je minimální, maximálně v ceně. Nebo je možnost vyměnit si baterku v 8 a přežít to do představení nové řady

    iPhone XS oplatí sa #42485

    Tak design určite nehrá rolu a výkon asi tiež príliš nie.Hry nehrávam jedine čo chcem aby bol spolahlivý a dobru vydrž na batériu.Moj iPhone 8 je už napokraji života a ios 13 mu velmi nepomohl skorej horšie-Hrozná vydrž,sekanie,pomalé mob.dáta..Ale asi počkam na novú generáciu a pripadne pôjdem do iPhonu 11 Pro.Prípadne si ešte premyslím to XS predsa len 580eur za nový kus je fajn deal.Nejsom náročný uživatel ide mi len o spolahlivosť a vydrž baterie(stači mi úplne jeden celý den vydrže).Fotoaparat vobec neriešim a myslim ze výkon A12 je stále super na 3roky cca.každopádne vďaka na odpoveď.

Odpověď na: iPhone XS oplatí sa

celý text

.