Zavřít reklamu
  • iphone 7 – nemůžu volat #41232

    Ahoj,

    prosím o radu, mám iphone 7 a najednou mi přestal fungovat horní mikrofon, resp. začal blbnout, i na hlasitý odposlech, občas škvrčí, ale většinou nejde slyšet nic.

    Myslel jsem, že odešel flex s přední kamerou - vyměněn. Nepomohlo. Zajímavé je, že jakmile telefon restartuji vše funguje jak má, ale cca po hodině/dvou přestane fungovat, jakoby se to zaseklo.

    Tedy mikrofon i hlasitý odposlech, při volání neslyším nic, tlačítka hlasitosti nefungují, kamera zadní a přední nemohu vyfotit fotku - fotáky ale jedou, diktafon na poznámky taky nefunguje.

    Nevíte čím by to mohlo být?

    díky

    Vít

    iphone 7 – nemůžu volat #41233

    doplnění:
    přijímání hovoru - ano telefon vyzvání vždy (není problém) - vím, že to je spodní repro.
    volání příjem i odchozí - přiložím k uchu, neslyším nic. Dám hlasitý odposlech - rovněž neslyším nic.
    když se objeví tato chyba, tak se současně s ní se projeví další chyby, při volání nefungují tlačítka hlasitosti - nereaguji.
    poté vypnu volání a zkusím funkčnost:
    přední/zadní kamery - obraz vidím, nejde natočit video ani vyfotit fotka
    když zkusím diktafon - také nejde nahrát poznámka
    telefon restartuji - funguje vše, ale tak hodinu/dvě pak se projeví vady viz výše.
    narážím tím, na to, že iphone 7 má tři mikrofony (diktafonem se testuje spodní, přední kamera je mikrofon vepředu, zadní kamera mikrofon vzadu....

    iphone 7 – nemůžu volat #41234

    zdravim pravdepodobne budete mat pokazeny audio cip na doske

    iphone 7 – nemůžu volat #41350

    Dobry den, je to casty problem na iphonu 7 https://service1.cz/3-nejcastejsich-zavady-na-iphone-7-a-iphone-7-plus/
    Stavte se nebo poslete postou. Cena 2300Kc

Odpověď na: iphone 7 – nemůžu volat

celý text

.