Zavřít reklamu
  • Face ID odolnost #40994

    Zdravím všechny, chtěl bych přejít z iphone 6s na iphone s face ID, ale mám takový dotaz na vás všechny, kteří vlastníte iphone s Face ID. Na youtube jsem totiž viděl video, od společnosti REWA, která upozorňuje na náchylnost Face ID k poškození vlivem pádu iphonu na zem, nebo poškození vodou či vlhkostí, protože je Face ID složen hlavně s křehkých skleněných součástek, proto mě zajímá jaké zkušenosti máte vy jablíčkáři, kteří už nějakou dobu používáte iphone s Face ID a máte už nějakou zkušenost. Pište prosím i ti, kteří mají dobré zkušenosti. Díky moc

    Face ID odolnost #40997

    Ahoj, mám iPhone Xr od momentu kedy vyšiel a zatiaľ nemôžem povedať nič zlé. Za mňa lepšie ako TouchID, nakoľko sa mi kvôli vlhkým prstom a poteniu rúk zväčša nepodarilo mobil odomknúť odtlačkom. Teraz aj po niekoľkých pádoch a kúpačkách je stále ako nový, ale je dobré povedať, že som nešetril na skle (asi 40€) a na obale, asi (70€).

    Face ID odolnost #40998

    Lukad píše:
    Ahoj, mám iPhone Xr od momentu kedy vyšiel a zatiaľ nemôžem povedať nič zlé. Za mňa lepšie ako TouchID, nakoľko sa mi kvôli vlhkým prstom a poteniu rúk zväčša nepodarilo mobil odomknúť odtlačkom. Teraz aj po niekoľkých pádoch a kúpačkách je stále ako nový, ale je dobré povedať, že som nešetril na skle (asi 40€) a na obale, asi (70€).

    Čau, no určitě souhlasím s tebou, že jako technologie se mi určitě víc líbí Face ID už kvůli zpocených nebo vlhkých ruk a problémům s odemykáním na touch ID. Kryt a sklo je určitě nezbytné pořídit ale i tak si myslím, že otřes při pádu může udělat divy. Každopádně ale díky za napsání dobré zkušenosti s Face ID.

    Face ID odolnost #41002

    Mam X od doby co vysel a vsechno uplne bez problemu. Obaly i sklo (pres cely displej i zakulacenymi ramecky) pouzivam z aliexpressu. Nutno podotknout ze mam i vodeodolny kryt a mobil me nikdy nejak zasadne z vysky nespadl. Podle meho nazoru bude stejne vice nachylnejsi displej nebo sklenena zada kvuli vetsi plose

    Face ID odolnost #41073

    Ahoj, mám iPhone X už rok a 3 měsíce, párkrát spadnul i vodu ozkoušel a face ID funguje.
    Takze si myslim ze s face ID nebude problem.

Odpověď na: Face ID odolnost

celý text

.