Zavřít reklamu
  • komplet vybití baterky přes noc #40513

    Ahoj, dneska v noci když jsem spala se mi vybila baterka na telefonu z asi 52% na 1% během 7 hodin. Určitě mám v plánu s tím jít na reklamaci, ale chtěla jsem se zeptat, jestli je možný aby nějáká chyba v telefonu takhle zabíjela baterky? Mám iP7, kupovala jsem ho asi 13 měsíců zpátky na Alze a hned první měsíc jsem ho reklamovala kvůli vadné baterce, dali mi tam novou a teď, o rok později, tohle. A taky, nevím jestli to hraje roli nebo jestli to souvisí, ale za ten rok mi spadla kapacita baterky na 94%.

    komplet vybití baterky přes noc #40534

    Pokud se jinak baterie chova uspokojive, tak to na reklamaci asi nebude. Onu jednu noc mohlo k necemu jednorazove dojit, co vycuclo baterku (aktualizace aplikaci, prichozi zpravy.......atd.). Kondice baterie za rok na 94 % je uplne v pohode. On je to takovy aplisticky "svaty gral", ta vysoka kondice baterie.

    komplet vybití baterky přes noc #40535

    Jako docela rychle se vybíjí, vydrží tak půl dne než musí znovu na nabíječku a to ho nějak extremně nepoužívám. Nemám zbytečně nic zaplý, nic mi zbytečně neběží na pozadí. Jas taky nemám moc vysoko. Tak nevím, nepřijde mi, že by vydržel tak jak by měl od té doby co se to stalo

    Radek píše:
    Pokud se jinak baterie chova uspokojive, tak to na reklamaci asi nebude. Onu jednu noc mohlo k necemu jednorazove dojit, co vycuclo baterku (aktualizace aplikaci, prichozi zpravy.......atd.). Kondice baterie za rok na 94 % je uplne v pohode. On je to takovy aplisticky "svaty gral", ta vysoka kondice baterie.

    komplet vybití baterky přes noc #40544

    tak to je pak asi "zacatek batercina konce", zkusil bych tu reklamaci

Odpověď na: komplet vybití baterky přes noc

celý text

.