Zavřít reklamu
  • Problem s iPhone SE #5163

    Ahoj.taky vlastnim SE 32 a problem asi s mikrofonem.Po trech dnech používani zacala obcas druha strana spatne slyset.poslano na reklamaci,tak uvidime...doufam ze reklamace bude uspěsna..

    Problem s iPhone SE #5164

    Ahoj, potýkam se se stejným problémem už od prvního dne. Dávám to za vinu pouzdru. Bez pouzdra, nebo jak si zde už i ostatní všimli, je to třeba i se sluchátky bez problému. Nejdřív jsem opravdu nevěděl čím to může být. Dělal jsem si nahrávání hovoru a sám sebe jsem slyšel úplně v pohodě. Pak jsem ale jednou neměl telefon v pouzdru, když mi kamarád zavolal a řekl, ze mě slyší lépe než před tím. Bylo to jasné. Teď tedy pokud mám sluchátka u sebe, mluvím přes ně, když ne, vyndavam telefon z pouzdra. Teď zkusím metodu nastavení zrušení potlačení šumu v okolí, jak zde bylo také zmíněno. Uvidím co to udělá a podělim se o zkušenost 😉 . Zatím se mějte 😉

    Problem s iPhone SE #5165

    Ahoj. Stejny problem. Novy telefon Iphone SE od T-mobile, po tydnu jsem spatne slyset, reklamace. Zavada uznana v servisu Britex a udajne vymenen za novy. Ten dorazil v igelit sacku se strhanyma krycima foliema a za par dni stejny problem, Telefonat na Apple a tam jsem se dozvedel, ze Britex neni autorizovany servis a nechapou proc to tam t-mobile posila. Doporucili me Ceskyservis, ten ma pobocku v Plzni. Tam napred zavadu neuznali, ale pak zaslali novy kus. Ten to po tydnu dela zase. Zajimava byla informace, ze menene kusy nemusi byt uvnitr nove. Obal telefonu je pry novy vzdy, ale zakaldni deska telefonu muze byt repasovana. Mam pocit ze to v cechach Apple nezvlada. Vedle v Nemecku zajdete na prodejnu a z regalu vam daji novy kus. Nicmene to vypada na vadnou serii ci cely model Iphone SE. Pravdepodobnost zavady na 3 telefonech je miziva, nebo nam davaji stale stejny kus s prepsanym IMEI cislem a tvrdi ze ho vymenili. Holt jsme bananova republika.

    Problem s iPhone SE #5166

    Britex je ten nejhorší servis co se reklamací týká !!!!

Odpověď na: Problem s iPhone SE

celý text

.