Zavřít reklamu
  • Sekání iphone #42289

    Ahoj, dnes při vyřizování emailů v originálním emailovém klientu na iPhone X, iOS 13.5 se mi začne na chvíli sekat prostředí iOS, ale za pár sekund je vše zase plynulé. Zkoušel jsem už restartovat, vyčistit RAM paměť, ale zatím nic nepomáhá. Myslím si, že je to chyba iOS 13.5, před tím se mi to nikdy nestalo. Nemáte někdo nápad co to může být? Sice mám Xko přes dva roky, ale myslím si, že výkonově pořád v pohodě stačí. Přikládám odkaz na mé video na youtube. https://youtu.be/CWbSvV5Vv1M

    Sekání iphone #42881

    Ahoj mám ten samý problém přemýšlím jestli to není aktualizací teď teda stahuj novou 13.6 ale uvidíme opravdu se mi sekají animace mám novou baterii na iPhone 7 + ale jak říkám úplně nová baterie ještě včera to nedělal.

    Sekání iphone #42884

    hrubesdusan píše:
    Ahoj, dnes při vyřizování emailů v originálním emailovém klientu na iPhone X, iOS 13.5 se mi začne na chvíli sekat prostředí iOS, ale za pár sekund je vše zase plynulé. Zkoušel jsem už restartovat, vyčistit RAM paměť, ale zatím nic nepomáhá. Myslím si, že je to chyba iOS 13.5, před tím se mi to nikdy nestalo. Nemáte někdo nápad co to může být? Sice mám Xko přes dva roky, ale myslím si, že výkonově pořád v pohodě stačí. Přikládám odkaz na mé video na youtube. https://youtu.be/CWbSvV5Vv1M

    Ahoj tak mě opravdu pomohla ta aktualizace na 13.6 už mi to nedělá Samozřejmě se předtím telefon resetoval vypínal zapínal nabíjel vybíjel

    Sekání iphone #42990

    Dobry den, koupila jsem si pred mesicem iphone 11 a seka se mi klavesnice. Vetsinou se seka ze mi zustavaji vyskocene nahledy pismenek ale ted uz i ze u prvnich dvou nebo vice pismenek nereaguje a zacne az u tretiho... Jsem zoufala, resetovat slovnik jsem uz udelala nepomohlo. Nevi nekdo co s tim??

    Sekání iphone #43190

    Dobrý den,
    mám cca rok a půl iPhone 7 a poslední dobou - už tak 2 měsíce mi skoro denně padají aplikace a někdy i celý systém. Např. když chci otevřít Messenger, tak to ihned spadne a i po několik pokusech se nedaří otevřít. Z jedné aplikace se to většinou přesune i na další, tudíž mi pak nejede žádná soc.síť, YT, Spotify apod. - rozjede se to pokaždé, když vypnu a opět zapnu telefon. To ale nevydrží dlouho a zachívíli zase nastává ten stejný problém.
    Také se mi stává, že když vypnu a zapnu tak se "nenačte" vše co by mělo - např. zprávy ve zprávách, memoji apod., takže musím znovu vypnout a zapnou.
    Nevíte někdo, co s tím? Nebo měli jste někdy někdo takový problém? Budu rád za jakékoli rady a pomoc.
    Děkuji

    Sekání iphone #43192

    a jakou verzi iOS máte?

    Sekání iphone #43214

    Dobrý den, mám každý den jednou až dvakrát problém při telefonování: vytočím číslo, jednou to zazvoní a pak už nic neslyším. Zavolat znovu nemůžu, hlásí že hovor selhal. Musím vypnout a znovu zapnout, což se mi vždy povede až napotřetí. iPhone 8 verze iOS 13.6. Poradí mi někdo, prosím?

    Sekání iphone #43219

    Twisi píše:
    Ja bych udelal cistou instalaci iOS. Pak je zarizeni jako nove (dokonce i vydrz baterie je markantni). Mel jsem Watch S1 v Applu na prehrani OS a neveril jsem vlastnim ocim jak jsou ted rychle a predtim me vecer zbyvala baterie do 20% ted 70%

    ako to mam urobiť mam iphone X

    Sekání iphone #43224

    Ahoj. Mě se seká sruhý iphone, je to narazové, nekdy mesic nic a potom pri psani kazdé zprávy. Podotýkám, že vzdy jen pri pouzití emoji klávesnice. Smazala jsem ji ted, ale docela ji potrebuji. Může nekdo doporucit nejaké emoji? Co používáte.? Btw ios jsem restartovala nekolikrát, samozřejmě, že s obnovou dat, ty potrebuji.

    Sekání iphone #45194

    Stejny problem, drive jsem si iOS nemohl vynachvalit... ted se divim ze i takove pitomosti se zaseknou jako klavesnice, otravny. Zkousel jsem Cistou instalaci, mel jsem dobr pocit par dnu. Bohuzel i ted to zlobi. Napada me jeste vymena baterie jinak nevim.. posledni verze iOS se nejspis nepovedlo. Zlata verze 10.3.3

    Sekání iphone #50335

    Sekání iphone mi dělá taky a čím dál více, veškerá přeinstalace, obnovení je na nic, i phone už nikdy! Drahý telefon a totání propadák!

    Sekání iphone #53589

    mám iphone 11 a ios 17 když nejedu na fotky tak přeblikávajía ve většině aplikací se ukazují modré a blbnou mi barvy aplikací atd. co s tím dělat nejsou peníze na nový telefon

    Sekání iphone #54256

    Dobrý den tolikrát když hraju nějaké hry tak se my seká tel mám iPhone 13 pro max a během hraní 5minut je horký jak kdyby bouchl

Odpověď na: Sekání iphone

celý text

.