Zavřít reklamu
  • Chyba při importu videí z mobilu do pc #41696

    Prosím, ví někdo, kde přesně najdu VOLBU vypnutí efektivity u typu nahrávaného souboru?

    Chyba při importu videí z mobilu do pc #41697

    Nastavení/Fotoaparát/Formáty, a pak ještě zkontrolovat Nastavení/Fotky/Přenos na Mac nebo PC (úplně dole).
    Více zde: https://support.apple.com/cs-cz/HT207022

    Chyba při importu videí z mobilu do pc #45936

    mne to žial nepomohlo, video mi začne kopírovať a na konci vždy zamrzne a zmizne mi aj iphone z tento počítač, , musím odpojiť kábel, pripojiť a znova to zmrzne tesne na konci. už hodinu to riešim....:((((

    Chyba při importu videí z mobilu do pc #45940

    vypněte šetření energií a uspávání USB portů

    Chyba při importu videí z mobilu do pc #49987

    Dobrý den, mam iphone 11 a pri importu fotek do pc mi to fotku ve zpodni casti zesedivy. nevite kde je problem.

    Chyba při importu videí z mobilu do pc #49988

    Vime 😉 chybne data souboru. V telefonu vypada dana fotka normalne? Pokud ano, tak je spravna i na iCloudu a stahni si ji z webu. Vyreseno, dalsi

    Chyba při importu videí z mobilu do pc #52574

    Opraveno. Nebo alespoň v mém případě (Iphone SE2, Windows 10). Pravděpodobný problém je příliš velké video + malá zbývající kapacita Iphonu.

    Dělalo mi to stejnou chybu. Zkusil jsem vypnout automatickou kontrolu kompatibility, ale jak bylo řečeno, přenese to v nefunkčním formátu (v mém případě místo videa pouze zvuk).
    Tuto funkci jsem opět zapl - bez ní to nepůjde.

    To mě dostalo k příčině problému a tou je paměť. Iphone neni zas tak hloupej.. když zjistí nekompatibilní formát s windowsem, automaticky mu vytvoří kopii ve vhodném formátu, kterou ale uloží v telefonu a až následně ji pošle do PC. Tato kopie má většinou ještě větší velikost než originál. (Tudíž pokud máte např. 34GB video a 64GB Iphone, nikdy z něj celé video tímto způsobem nedostanete)
    V mém případě jsem měl video 3 GB, v Iphone zbývající místo asi 1,5 GB.. při přetahování to začlo vytvářet kopii, jenže ta se do Iphone už nevešla, takže to celé spadlo. - stačí uvolnit dostatek místa na kopii a video se bez problému přetáhne.
    (tohle lze sledovat v zobrazení paměti, před přetahováním vidíte určitý počet volné paměti, v průběhu a krátce po přetahování se patřičné místo zaplní (zobrazuje se to jako systémová data) a po přetažení Iphone kopii zase smaže a místo je zpět. Jak přesně dlouho to smazání trvá nevím, ale případný restart telefonu tomu pomůže :))

    PS: hádám, že nejčastěji lidi zálohují videa právě aby si ušetřili již nedostačující místo na Iphonu. Proto je pravděpodobné, že toto bude opravdu neočekávaná příčina drtivé většiny problémů 🙂

    PS2: funguje to pouze na neupravená videa. Předpokládám, že "upravení" v videí Iphone je pouze funkce Iphonu a nějak stále využívá originál místo toho aby to opravdu vytvořilo video nové. Tudíž toto video nelze jednoduše přetáhnout, protože to vlastně ani není samostatné video..?

Odpověď na: Chyba při importu videí z mobilu do pc

celý text

.