Zavřít reklamu
  • vyplatí se iphone 8plus v roce 2019? #3503

    Dobry den, zvažuji koupi nového mobilu a nemůžu se rozhodnout. Mám možnost koupit si přes kamaráda iphone 8plus, ale nevím jestli se to vyplati kdyz se na trhu dají koupit výbavou lepší telefony, konkrétně zvažuji samsung s10e, ale obávam se, že se stejně jako u mého nynějšího telefonu začne po 2 letech sekat. S ios zkušenosti nemám, proto se chci tady zeptat jestli se taková koupě vzhledem k tomu ze uz je to 2 roky starý model vyplatí. děkuji za názory a odpovědi

    vyplatí se iphone 8plus v roce 2019? #12248

    Dobrý den,
    Určitě bych šel do S10, 8plus je oproti tomu celkem zastaralý( hlavně vzhledem a displajem).
    Snad by se S10 neměla sekat, rozhodně se bude sekat míň než ten iPhone.
    Navíc mám zkušenost, že než od apple dostaneš funkční kus tak musíš 1-2x reklamovat.
    Se samsungem v jeho aktuální podobě zkušenost nemám, ale myslím že dneska je už cokoliv lepší než iPhone 😀 .

    vyplatí se iphone 8plus v roce 2019? #12249

    Dobrý den,
    není tak ani otázka toho, jestli se vyplatí, ale na co budete telefon převážně používat.
    Osobně jsem spíše zastávce Applu, ale každý máme nějaký vkus. iPhone 8 není špatný a zvažoval jsem jej před nákupem Xka. Výkonem se nemůže vůbec měřit s androidem, protože struktura iOS jede jinak, než třeba android. Dle mého názoru neprohloupíte ani iPhonem, ani Samsungem 😉

    vyplatí se iphone 8plus v roce 2019? #12250

    Zdar. Matese vůbec neposlouchej , absolutně neví co mele , asi byl dlouho na sluníčku 🙂 Určitě vem iPhone akorát Ti neporadím zda ten 8 Plus , příjde na to za jakou cenu máš možnost ho získat . Každopadně iPhone Ti bude fungovat delší dobu a plynuleji než nějakej samsung na androidu a hlavně bez starostí 🙂 To co píše ten vocas o reklamacích , taky neposlouchej 🙂 Já třeba nikdy žádný problém s Apple produktem nikdy neměl 😉 Teď mám iPhone X za chvilku bude mít 2 roky a pořád OK, vzhledem k tomu že iPhone Xs nic extra nepřinesl a vzhledem ke katastrofálnímu designu nových iPhonů , určitě měnit nebudu 🙂 myslím že si ho další 3 roky ještě nechám . iPad Air 2 bude mít letos 5 let a stále OK a velice dobře funguje . Ještě přemýšlíš nad tím co se vyplatí víc ? 🙂

    vyplatí se iphone 8plus v roce 2019? #12251

    Vocas píše svoji zkušenost. 😀 Neříkám, že ten telefon nemusí fungovat tobě nebo jemu, mohl jsem narazit na vadné kusy.
    Mám kamaráda, má 8 plus skoro 2 roky a krom toho, že vylomil lighting konektor a nechal měnit baterku tak je ten telefon bez chyby.
    Já jsem měl SE, který jsem musel 2x reklamovat, kvůli vadnému displayi, pravda je, že potom to byl celkem nezmar, spadl do bazénu a ani se voda nedostala dovnitř. 😀
    Na podzim jsem ho vyměnil za XR, po asi dvou měsících jsem si všiml fleku na displayi, pod sklem na diodě blesku byl prach, z výroby byl poškrábaný rám telefonu.
    Zas na obhajobu Applu mi skoro dva roky bez jediný chyby fungují Apple Watch.
    Do 8 plus bych teď nešel, přijde mi to jako moc starý telefon, radši bych koupil něco nového. Otázkou je co, z novych iPhonů si asi nevybereš, a tak bych šel do Androidu.

    vyplatí se iphone 8plus v roce 2019? #43358

    Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli se vyplatí iphone 8 plus v roce 2020 dekuji za odpověd

    vyplatí se iphone 8plus v roce 2019? #43359

    honza píše:
    Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli se vyplatí iphone 8 plus v roce 2020 dekuji za odpověd

    myslím že už nie, aký mate strop na kúpu mobilu?

Odpověď na: vyplatí se iphone 8plus v roce 2019?

celý text

.