Zavřít reklamu
 • Iphone 5 – wifi #3203

  Dobrý den, nevím si rady s telefonem za jakékoliv rady předem děkuji. Nyní můj problém: Doma se připojuji přes router. Problém je ovšem ten, když jsem si iphone donesl, tak vše klapallo jak má nyní mě router jakoby vyhodí ze sítě. Jednou jsem se ráno probudil a nebyl jsem na internetu, tak mě to zarazilo a měl jsem velký problém se zpátky na moji sít dostat. Někdy to psalo heslo je špatně - já ho zadával dobře a ne jen já, zkoušeli to i jinní ,aby se předešlo tomu že jsem to špatně napsal. Když to bylo poněkolikáté tak jsem to vzdal, a udělal obnovu sítí. Bez efektu. Nakonec jsem to propojil z PC, který není od apple tedy, ale po tom, kdy telefon řekl zda duveřovat pc tak najednou wifi jela od té doby by se dalo říci mě wifi jede na mobilu pouze, když jsem u routeru. Tudíž ostatní mají signál po celém domě a já jen 3 velké kroky od routeru. Potom ne že mě řekne slabí signál ale signál ukazuje, že stále jede nicméně internet mě již nedodává. "Jako by si router řekl, to je nějaký vetřelec tomu internet nedám, ale když chce být připojen, tak at je ." Je to divné ale ostatním v domě jede wifi normálně(nemaji ale iphone) a mě do této doby taky, je to již 4 den co nejede pro mě wifi v mobilu.Tudíž pokud jsem těsně u routeru, tak jede vše jak má jak se trochu vzdálím přestane mě dávat internet ale signál telefon s routerem má stále. Nevím si rady jsem absolutní amatér co se iphone a sití týče. Zkoušel jsem již tovární nastavení mobilu, obnovu sítí, Přepsání podle internetu DNS (ani nevím co ta zkratka znamená) na 8.8.8.8 i na 8.8.4.4 ale bez efektu. Nemáte někdo podobný problém ? Případně nevíte co by mohlo pomoci, za každou radu budu rád. Snad vše zase půjde jako dříve. Předem děkuji za jakoukoli reakci k tématu. Dvořák

  Iphone 5 – wifi #11720

  zkoušek jsi jiny router? třeba u kamarada nebo ve škole? pokud ti to dela u vsech, asi nejjednodussi bude restartovat iphone, nastavit do tovarniho nastavení, smazat iphone a tak.

  Jestli jen váš router doma tak si kup nějaký jiný.

  Případně to může být problem v telefonu s wifi příjmem, data ti jdou? jestli to není software problem a ni routerem, nevím jak dal, zanes do opravny, ale pozor aby to nebylo drazsi nez novy (pouzity) iphone.

Odpověď na: Iphone 5 – wifi

celý text