Zavřít reklamu
  • problém s iCloud #40551

    Presne jak pisou vyse, je potreba se podivat zda nejsou zakazana mobilni data na fotky (mam to taky tak, protoze by me to zezralo okamzite vsechny data). Problem s placenim muze byt, ze jsou na karte zakazany platby pres internet. Tento problem mam u CSOB a nejde mi to i kdyz je mam povolene (budu resit s podporou CSOB) u equabank mi to jde vse bez problemu

    problém s iCloud #40576

    ….. píše:
    ahoj, vyresila si to nejak? mam stejny problem.. diky

    Zkusila jsem si těch 50GB na iCloud koupit, ale nejde to píšou tam "vyskytla se neznámá chyba" a nejde mi to koupit. A nutně to potřebuju,protože těch 5GB už mám plné, hrozně ráda fotím a teď nic nemůžu dělat.....

    problém s iCloud #40586

    Pokud se Vám nepodaří najít odpověď na webové stránce Apple Support tak zkuste zavolat na technickou podporu 800 700 527. Občas se podaří problém společnými silami vyřešit 😉

    problém s iCloud #40805

    Martin píše:
    Ahoj,

    prosim poraďte mi. když dam navysit uloziste na icloud prejdu na platební údaje, vse zadam, tak mi to napise vyskytla se neznámá chyba. Co s tim mam delat ?

    Dekuji

    Dobrý den Martine,
    mám stejný problém. Podařilo se Vám tento problém už nějak vyřešit? Pokud ano, moc prosím o radu.
    Děkuji

    problém s iCloud #40807

    A máte povoleno použití karty pro platby na internetu?

    problém s iCloud #40814

    ….. píše:
    ahoj, poradí mi prosím někdo?

    Zkusila jsem si těch 50GB na iCloud koupit, ale nejde to píšou tam "vyskytla se neznámá chyba" a nejde mi to koupit. A nutně to potřebuju,protože těch 5GB už mám plné, hrozně ráda fotím a teď nic nemůžu dělat.....

    ….. píše:
    ahoj, poradí mi prosím někdo?

    Zkusila jsem si těch 50GB na iCloud koupit, ale nejde to píšou tam "vyskytla se neznámá chyba" a nejde mi to koupit. A nutně to potřebuju,protože těch 5GB už mám plné, hrozně ráda fotím a teď nic nemůžu dělat.....

    mám stejný problém

    problém s iCloud #40826

    Ahoj,
    v nastavení klikni na Apple ID (své jméno), dále Platby a doručování a tam přidej svou platební kartu. Pak zkus stejný postup na navýšení úložiště na iCloudu znovu a už by to mělo jít.

    problém s iCloud #40877

    jerry píše:
    Ahoj,

    v nastavení klikni na Apple ID (své jméno), dále Platby a doručování a tam přidej svou platební kartu. Pak zkus stejný postup na navýšení úložiště na iCloudu znovu a už by to mělo jít.

    Dekuji, podarilo se😊

    problém s iCloud #40904

    Problem zpusobuje plna kapacita uloziste v telefonu. Napr pokud mate 32GB pamet vycerpanou, z iCloud se nemaji kam do telefonu stahnout fotky. Staci tedy uvolnit misto v telefonu promazanim nepotrebnych dat ( podcasty, aplikace, dokumenty, apod)

    problém s iCloud #41443

    vyřešeno ...vypl jsem siri a všese hezky stahuje . otestujte

    problém s iCloud #41444

    ...anooo jako , je to řešení něco za něco ...ale alespoň se dá dostat k fotkám ve fulu

    problém s iCloud #41657

    Ahoj, asi triviální dotaz, ale pokud si uložím nějaké fotky na Cloud a potom si je z iPhonu vymažu, tak mi pořád zůstanu na Cloudu? 🙂

    problém s iCloud #41662

    Čaute. V Premiere pro sem si začal dělat video z dovolené, zdrojové fotky a videa sem si uložil do složky na plochu. Už sem ho měl skoro hotové, ale ptom se mi na ploše na té složce začal ukazovat mráček (ikona icloude). První sem tomu nevěnoval pozornost. Ale, když sem si chtěl dodělat to video, zapl Premiere Pro a chtěl načíst rozdělaný projekt, tak mi to napsalo, že chybí media pro tento projekt. Zobrazí se mi tam jenom pár fotek a videí, které icloud nestahuje, zbytek neni. Zkusil sem nainstalovat iMovie a tam mi nejdou taky ty nestažené videa importovat. Nevíte co to může být? Normálně sem si ty fotky a videa z hrad disku nahrál do macu na plochu a šlo to a z ničeho nic jak kdybych je v tom macu neměl. A nejsem si jistý, jestli to nezačlo po poslední aktualizaci MacOS.

    problém s iCloud #41663

    Ondra píše:
    Ahoj, asi triviální dotaz, ale pokud si uložím nějaké fotky na Cloud a potom si je z iPhonu vymažu, tak mi pořád zůstanu na Cloudu? 🙂

    Ne, smažou se také. iCloud slouží primárně jako synchrinizační uložíště, tzn. abyste měl vševhny fotky, videa a popřípadě i jiné veci ve svých ostatních zařízeních.

    problém s iCloud #41664

    cab62 píše:
    Čaute. V Premiere pro sem si začal dělat video z dovolené, zdrojové fotky a videa sem si uložil do složky na plochu. Už sem ho měl skoro hotové, ale ptom se mi na ploše na té složce začal ukazovat mráček (ikona icloude). První sem tomu nevěnoval pozornost. Ale, když sem si chtěl dodělat to video, zapl Premiere Pro a chtěl načíst rozdělaný projekt, tak mi to napsalo, že chybí media pro tento projekt. Zobrazí se mi tam jenom pár fotek a videí, které icloud nestahuje, zbytek neni. Zkusil sem nainstalovat iMovie a tam mi nejdou taky ty nestažené videa importovat. Nevíte co to může být? Normálně sem si ty fotky a videa z hrad disku nahrál do macu na plochu a šlo to a z ničeho nic jak kdybych je v tom macu neměl. A nejsem si jistý, jestli to nezačlo po poslední aktualizaci MacOS.

    Uprav v premieře cestu k materialům...

Odpověď na: problém s iCloud

celý text

.