Zavřít reklamu
  • problém s iCloud #40551

Presne jak pisou vyse, je potreba se podivat zda nejsou zakazana mobilni data na fotky (mam to taky tak, protoze by me to zezralo okamzite vsechny data). Problem s placenim muze byt, ze jsou na karte zakazany platby pres internet. Tento problem mam u CSOB a nejde mi to i kdyz je mam povolene (budu resit s podporou CSOB) u equabank mi to jde vse bez problemu

problém s iCloud #40576

….. píše:
    ahoj, vyresila si to nejak? mam stejny problem.. diky

Zkusila jsem si těch 50GB na iCloud koupit, ale nejde to píšou tam "vyskytla se neznámá chyba" a nejde mi to koupit. A nutně to potřebuju,protože těch 5GB už mám plné, hrozně ráda fotím a teď nic nemůžu dělat.....

problém s iCloud #40586

Pokud se Vám nepodaří najít odpověď na webové stránce Apple Support tak zkuste zavolat na technickou podporu 800 700 527. Občas se podaří problém společnými silami vyřešit 😉

problém s iCloud #40805

Martin píše:
    Ahoj,

prosim poraďte mi. když dam navysit uloziste na icloud prejdu na platební údaje, vse zadam, tak mi to napise vyskytla se neznámá chyba. Co s tim mam delat ?

Dekuji

Dobrý den Martine,
    mám stejný problém. Podařilo se Vám tento problém už nějak vyřešit? Pokud ano, moc prosím o radu.
    Děkuji

problém s iCloud #40807

A máte povoleno použití karty pro platby na internetu?

problém s iCloud #40814

….. píše:
    ahoj, poradí mi prosím někdo?

Zkusila jsem si těch 50GB na iCloud koupit, ale nejde to píšou tam "vyskytla se neznámá chyba" a nejde mi to koupit. A nutně to potřebuju,protože těch 5GB už mám plné, hrozně ráda fotím a teď nic nemůžu dělat.....

….. píše:
    ahoj, poradí mi prosím někdo?

mám stejný problém

problém s iCloud #40826

Ahoj,
    v nastavení klikni na Apple ID (své jméno), dále Platby a doručování a tam přidej svou platební kartu. Pak zkus stejný postup na navýšení úložiště na iCloudu znovu a už by to mělo jít.

problém s iCloud #40877

jerry píše:
    Ahoj,

v nastavení klikni na Apple ID (své jméno), dále Platby a doručování a tam přidej svou platební kartu. Pak zkus stejný postup na navýšení úložiště na iCloudu znovu a už by to mělo jít.

Dekuji, podarilo se😊

problém s iCloud #40904

Problem zpusobuje plna kapacita uloziste v telefonu. Napr pokud mate 32GB pamet vycerpanou, z iCloud se nemaji kam do telefonu stahnout fotky. Staci tedy uvolnit misto v telefonu promazanim nepotrebnych dat ( podcasty, aplikace, dokumenty, apod)

Odpověď na: problém s iCloud

celý text