Zavřít reklamu
  • alba,fotky #1557

    Zdravím,jako to nový vlatstník prvního iphonu jsem narazil na jedne stupidni veci.Mohl by mi někdo poradit? Koupil jsem Iphone a odjel na dovolenou,kde jsem udelal hromadu fotek.Vytvoril Ruzna alba a počítal jsem stim,ze az prijedu domu,strcim kabel a pretahnu po složkach krasně své albumy fotek.Dám na flešku a fotky budu moc dál ukazovat např v TV.Mám Iphone 7 , koupený a založený Icloud,kdy se mi vše hned odesíla na Icloud.Bohužel,jsem 5 hodin strávil u PC a stejně jsem na to nepřišel.Zlatý Androind v tomto.Můžete mi někdo prosím poradit jak nejrychleji a nejjednodušeji stáhnu mé fotky do PC? Abych to mel rozdele po FotoALBECH ,ktere jsem si vytvoril a rozstridil ? Z webove stránky Icloud nejde oznacit celé album a stahnou,což NECHÁPU .V itunes ,po pripojeni na PC ,mi to žádné fotky nenajde.Děkuji za odpověd

    alba,fotky #8099

    Samozřejmě to jde, ale chce to mít něco s macOS (OSX). iCloud není plnohodnotná náhrada macOS systému (a z pochopitelných důvodů ani nebude).
    Asi bych poprosil ve svém okolí někoho s Macem aby mi to přetahal "na tu flešku".
    Co se týče TV - tak AppleTV to samozřejmě půjde zobrazit také.

    alba,fotky #8100

    ...a tam je jen jedna složka kde jsou všechny fotky.

    No, to je právě ono. Karlos220 si to v telefonu roztřídil do alb a teď to chce vytahat tak, aby to bylo podle těch alb.

Odpověď na: alba,fotky

celý text

.